SERTIFIKAVIMAS

 

 

 

 

 

LiMA, atliepdama misiją ir atstovaujanti marketingo profesiją Lietuvoje, skatina, siekia ir suteikia galimybes nariams ir visiems marketingo srityje dirbantiems nuolat semtis žinių ir kelti profesionalumo lygį visoje rinkoje ir už jos ribų.

 

LiMA MARKETINGO SERTIFIKAVIMAS - tai tarptautinė marketingo švietimo programų ir profesinio pripažinimo sistema, skirta marketingo ir su juo susijusiose srityse dirbančiųjų kompetencijoms stiprinti ir užtikrintai tobulėti profesiniame marketingo kelyje. 

 

 

LiMA yra vienintelė organizacija Lietuvoje, pagal nustatytą tvarką sertifikuojanti marketingo srityje dirbančius specialistus ir profesionalus, suteikiant jiems išskirtinumą rinkoje ir galimybę profesiniu sertifikatu įrodyti savo žinias. 

 

Sertifikavimo sistema paremta asmenų kompetencijų (gebėjimų) vertinimu, kuris remiasi EQF (The European Qualifications Framework) kompetencijų lygmenimis ir apima: 

 

LiMA tarptautinį marketingo sertifikavimą Lietuvoje organizuoja nuo 2016 metų ir siekia: 

  • Nustatyti marketingo kompetencijų standartus, kuriais galėtų vadovautis bendruomenė; 
  • Kelti organizacijų marketingo kompetencijų lygį, suteikiant darbadaviams galimybę sertifikuoti savo darbuotojus; 
  • Įtvirtinti tęstinį profesinį tobulėjimą (CPD) marketinge Lietuvoje, skatinant marketingistus nuolatos ugdyti ir tobulinti savo žinias bei gebėjimus.

 

Atnaujindama marketingo sertifikavimo programas, LiMA:   

  • konsultuojasi su marketingo rinkos ekspertais dėl jų poreikio ir lūkesčių šios srities darbuotojams  
  • remiasi tarptautiniais EMC (European Marketing Confederation) patvirtintais marketingo profesijos kompetencijų ir gebėjimų standartais bei Europos Komisijos ESCO (European Skills, Competences, Qualifications and Occupations) klasifikacijoje nurodytomis marketingo profesinių įgūdžių ir gebėjimų sritimis.

 

 

KELKITE SAVO KOMPETENCIJAS SERTIFIKUOJANČIOSE LiMA PROGRAMOSE!   

 

LiMA rengia 5-6 mėnesių trukmės kompetencijų įtvirtinimo ir kėlimo marketingo kursus  specialistams, projektų vadovams ir vadovams, siekiantiems gilinti savo marketingo žinias, didinti įgūdžius, siekti aukštesnės karjeros, įrodant savo žinių lygmenį darbadaviams ir klientams.

 

LiMA sertifikavimo programų pabaigoje laikomi egzaminai, sudaryti remiantis Europos marketingo kompetencijų standartu (ang. The European Marketing Confederation Qualification and Certification Framework (EMCQ) ir suteikiantys tarptautinį sertifikatą.  

 

 


 

LiMA DIGITAL skaitmeninio marketingo valdymo programa su sertifikatu 

Certificate in Digital Marketing Management

 

Ugdomos kompetencijos atitinka EQF (European Qualification Framework) 5-ąjį lygmenį 

 

LiMA DIGITAL skaitmeninio marketingo valdymo sertifikavimo programa (kursai + egzaminai) skirta turintiems praktinės patirties dirbant su skaitmeniniais kanalais, tačiau siekiantiems ne tik išsamių žinių apie skaitmeninio marketingo strategijų ir kampanijų planavimą bei įgyvendinimą per įvairius skaitmeninius kanalus, įskaitant AI (dirbtinį intelektą), bet ir įgyti tarptautinį profesinį skaitmeninio marketingo valdymo sertifikatą. 

 


 

LiMA PRO profesionalaus marketingo valdymo programa vadovams su sertifikatu 

Certificate in Profesional Marketing Management

 

 Ugdomos kompetencijos atitinka EQF (European Qualification Framework) 6-ąjį lygmenį (SMP) 

 

LiMA PRO profesionalaus marketingo valdymo programa su tarptautiniu sertifikatu padės įgauti arba pakelti jau turimas strateginio marketingo valdymo kompetencijas ir įgyti tarptautinį profesinį profesionalaus marketingo valdymo sertifikatą. Programa skirta gilinti vadovo, kaip sprendimų priėmėjostrategines marketingo žinias, toliau ugdyti vadovavimo kompetencijas ir semtis ekspertinių žinių iš lektorių - rinkos lyderių, siekiant pažinti savo klientą ir sėkmingai gerinti jo patirtį, pritaikant kliento kelionės (customer journey) konceptą savo procesuose ir marketingo veikloje.  

 


 

SIEKITE SAVO MARKETINGO KOMPETENCIJŲ ĮRODYMO TARPTAUTINIU MASTU! 

EMC diploma is one the highest-valued professional diplomas in Europe. We are proud to share our knowledge about international certification model with Lithuania. We believe that strong partnership among countries bring many advantages to both. 

Martin Huisman, COO at EMC

The European Marketing Confederation Qualification and Certification Framework (EMCQ) offers marketers the opportunity to achieve accredited qualifications that are recognized within wide EMC membership base. LiMA's membership of EMC means that, not only do Lithuanian marketers have access to this accreditation, but Lithuania will play a role in the development of marketing across Europe.

Ralf Strauss, Chairman at European marketing confederation (EMC)

LiMA sertifikavimas - puikus įrankis marketingo specialistams, projektų vadovams ir vadovams tobulinti savo kompetencijas, įgyti naujų žinių bei gauti tarptautiniu mastu pripažįstamą sertifikatą. Puikūs atsiliepimai ir didėjantis susidomėjimas kursais skatina tobulinti programą ir ją plėsti.

Alvydė Palaimaitė, EMC viceprezidentė ir LiMA direktorė

Kontaktai pasiteiravimui:

Dovilė Balinskaitė
LiMA sertifikavimo vadovė

+370 (615) 11 030

sertifikavimas@lima.lt