Valdyba

 

 

Valdybos nariai

1.

Linas Šiautkulis                                                                    

Komunikacijos ekspertas, media agentūros “BPN LIETUVA” vadovas. Daugiau nei 15 metų marketingo komunikacijoje, įkvėpti didžiausių Lietuvos įmonių ir tarptautinių prekių ženklų. Iki BPN, Linas vadovavo vienam didžiausių interneto media kanalų Baltijos šalyse Adnet media, stygavo komandą bei užtikrino įmonės lyderystę rinkoje. Taip pat Linas aktyviai dalyvauja edukacinėje marketingo veikloje, skaito pranešimus universitetuose ir konferencijose vartotojų elgsenos, skaitmeninės rinkodaros komunikacijos ir tendencijų temomis. Linas į LiMA valdybą perrinktas ketvirtai kadencijai.


2.

Andrius Milinavičius

Marketingo ir komunikacijos profesionalas, turintis daugiau nei 12 metų patirties dirbant su įvairiais marketingo projektais. Andriaus patirtis apima darbą su televizija, skaitmeniniais, interneto bei visuomeniniais/masiniais renginiais. Jis yra prisidėjęs prie tokių konferencijų kaip LOGIN, „What‘s Next”. Pastaruosius 5 metus taip pat dirba su didžiausia pasaulyje renginių organizavimo įmone „Live Nation“. Šiandien Andrius plečia savo specializaciją ir konsultuoja įvairius blockchain projektus – jų viešinimo, marketingo bei turinio kūrimo klausimais. Andrius į LiMA valdybą perrinktas antrai kadencijai.

Ieva Šakinė

Marketingo specialistė komunikacijos ir marketingo srityje dirbanti aštuonerius metus. Pradžioje patirtį kaupusi viešajame sektoriuje, šiuo metu toliau tobulėja privačiame. Prieš FMCG sektorių dirbo didžiausiame prekybos tinkle Maxima LT, laikinai ėjo Įvaizdžio skyriaus vadovės pareigas. Pastaruosius metus dirba su nauju lietuvišku kosmetikos prekės ženklu KILIG, kuris pakeitė dvidešimt metų rinkoje buvusius kitus populiarius prekės ženklus. Ieva į LiMA valdybą perrinkta trečiai kadencijai.

4.

Matas Pocius

El. pašto rinkodaros profesionalas. Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB „NFQ Technologies“ el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp Top 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Aktyvus LiMA Kauno skyriaus narys, 7 metus buvęs šios skyriaus valdybos nariu, paskutinius 2 iš jų – valdybos pirmininku. Matas į LiMA valdybą perrinktas antrai kadencijai.

Giedrius Juozapavičius

Verslininkas, žinių radijo „Rinkodaros guru“ autorius, projekto skirto įmonių vadovams „Partnerystės įgyvendinant“ įkurėjas. Daugiau kaip 15 metų rinkodaros srityje.

 

 

 

 

Ornela Ramašauskaitė

Komunikacijos ir rinkodaros strategė, investavimo į meno kūrinius konsultantė. Vadovavo vienos iš didžiausių šalies organizacijų – Kauno technologijos universiteto – Korporatyvinių ryšių biurui (Rinkodaros, Ryšių su visuomene, Tarptautiškumo plėtros, Bendradarbiavimo vystymo, Kultūros ir renginių padaliniams). Šiuo metu dirba lyderiaujančios skandinavų koorporacijos UAB „Orkla Care" rinkodaros ir komunikacijos vadove Baltijos šalims, „Institute of Trends" steigėja, priklauso šalies įvaizdžio strateginei tarybai, yra Lietuvos atsakingo verslo (LAVA) asociacijos valdybos narė, aktyviai mentoriauja įvairiose programose. Ornela į LiMA valdybą perrinkta antrai kadencijai.

 

5.

Andrius Kontrimavičius

Verslininkas, skaitmeninės kūrybos agentūros Mediapark partneris. Yra sukaupęs patirties pastaruosius 8-nerius metus dirbdamas su žymiausiais Lietuvos ir pasauliniais prekiniais ženklais. Andrius yra įgijęs tarptautinės ekonomikos (VU EF) bakalauro ir MBA (Aberystwyth, UK) vadovo magistro laipsnius. Taip pat yra „Lithuanian Junior Achievement“ organizacijos valdybos narys, BNI ir „Toastmasters“ klubų narys. LiMA narys nuo 2013 metų pabaigos. Andrius į LiMA valdybą perrinktas antrai kadencijai.