Komisijos nariai

 

 

Regimantas Urbanas

 „SURFSHARK“ marketingo vadovas, „Metų CMO'22“

 

 Regimantas turi daugiau nei 16 metų patirtį dirbant su pažangiausių technologijų startuoliais ir žiniasklaidos agentūromis. Savo karjerą pradėjo Lietuvos žiniasklaidos agentūrų (Media-House & Publicum Media) skaitmeniniuose skyriuose, žiniasklaidos kanale - 15min.lt. Vėliau dirbo GOOGLE marketingo vadovu Baltijos šalims, miesto mobilumo programėlės TRAFI marketingo vadovu, agentūros EVOLVERY marketingo vadovu ir strateginiu patarėju. Šiuo metu Regimantas vadovauja 60 marketingistų komandai startuolyje SURFSHARK, Metų CMO’22 komisijos buvo išrinktas tarp marketingo vadovų TOP 10.

Raimonda Gudaitė

Metų CMO'20, LiMA valdybos narė, marketingo profesionalė

 

Daugiau negu 10 metų dirba mažmeninės prekybos marketingo strategijos kūrime, marketingo komunikacijoje ir retail inovacijose, duomenų analitikoje, skaitmeniniame marketinge. 2016 - 2020 m. užėmė TOPO GRUPĖS rinkodaros vadovės pareigas. 2018 m. ir 2019 m. „Metų CMO" rinkimų komisijos buvo paskelbta tarp marketingo vadovų TOP 10, o 2020 m. išrinkta Metų marketingo vadove.

 

Linas Šiautkulis

LiMA valdybos pirmininkas, „BPN LIETUVA" vadovas                                                                  

Daugiau nei 15 metų marketingo komunikacijoje, įkvėpti didžiausių Lietuvos įmonių ir tarptautinių prekių ženklų. Iki BPN, Linas vadovavo vienam didžiausių interneto media kanalų Baltijos šalyse Adnet media, stygavo komandą bei užtikrino įmonės lyderystę rinkoje. Taip pat Linas aktyviai dalyvauja edukacinėje marketingo veikloje, skaito pranešimus universitetuose ir konferencijose vartotojų elgsenos, skaitmeninės rinkodaros komunikacijos ir tendencijų temomis.

4.

Matas Pocius

LiMA valdybos narys, „NFQ Technologies" el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas

 

Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB NFQ TECHNOLOGIES el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Matas taip pat yra LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas bei dėsto LiMA DIGITAL kursuose.

 

 

Giedrius Juozapavičius

LiMA valdybos narys, marketingo strategas, konsultantas #rinkodarosguru autorius ir vedėjas, Marketingas360 TV laidos bendraautorius

 

Giedrius daugiau nei 20 metų dirba rinkodaros ir komunikacijos srityje. Pastaruosius penkis metus konsultuoja įmones strateginės rinkodaros ir taktikos, reputacijos formavimo bei komunikacijos klausimais. Taip pat aktyviai užsiima visuomenine veikla - marketingo temų, marketingo kuriamos vertės ir procesų, marketinge dirbančių žmonių, CMO, aktualijų, sprendimų ir LiMA veiklos populiarinimu visuomenėje.

Ornela Ramašauskaitė

LiMA valdybos narė, marketingo strategė, „artXchange Global“ vadovė

 

Turi 10+ metų rinkodaros vadovės patirtį vietos ir tarptautinėse organizacijose (farmacijos ir edukacijos sektoriai), yra rinkodaros konsultantė, meno rinkos agentūros "artXchange Global" steigėja, priklauso šalies įvaizdžio strateginei tarybai. Ornela į LiMA valdybą perrinkta trečiai kadencijai. 

 

 

Andrius Milinavičius

LiMA valdybos narys, „Baltic Sandbox" verslo plėtros vadovas

 

Marketingo ir komunikacijos profesionalas, turintis daugiau nei 12 metų patirties dirbant su įvairiais marketingo projektais. Andriaus patirtis apima darbą su televizija, skaitmeniniais, interneto bei visuomeniniais/masiniais renginiais. Jis yra prisidėjęs prie tokių konferencijų kaip LOGIN, „What‘s Next”. Šiandien Andrius plečia savo specializaciją ir konsultuoja įvairius blockchain projektus – jų viešinimo, marketingo bei turinio kūrimo klausimais. 

Laura Duksaitė – Iškauskienė

„Master Class Lietuva" vadovė


„Master Class Lietuva" vieni iš vadovų paieškos lyderių Lietuvoje. Per 10 veiklos metų įgyvendinta daugiau kaip 450 tiesioginės darbuotojų paieškos projektų paslaugų, gamybos, prekybos, finansų ir kituose sektoriuose.

 

Dr. Lineta Ramonienė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė

 

Dr. Lineta Ramonienė užima docentės pareigas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Ji yra Magistrantūros Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė. Ji specializuojasi strateginio valdymo ir rinkodaros srityse ir daugiau kaip dvidešimt metų dėsto, kuria ir plėtoja verslo programas. Lineta taip pat aktyviai konsultuoja įmones strateginio valdymo ir rinkodaros srityse. Ji aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir skaitė pranešimus daugiau nei dešimt pasaulio šalių. 

  

 

Toma Sabaliauskienė

Metų CMO'21,  LiMA valdybos narė, NORD SECURITY marketingo vadovė

 

Maketingo profesionalė. „Metų CMO'21“, NORD SECURITY marketingo vadovė. Turi daugiau nei 15 metų marketinge patirties, per kuriuos „Nord Security“ tapo  Nr.1 NordVPN produktas globaliai, vadovauja didelėms marketingo komandoms (250+) ir dalinasi ilgametės lyderystės patirtimis. Toma yra CMO „Nord Security“, „Tesonet“ valdybos narė, oficiali  „Forbes Communications Council“ narė, Angel investuotoja.

Artūras Jonkus

Komunikacijos industrijos asociacijos tarybos pirmininkas

 

Komunikacijos ir ryšių su visuomene specialistas, patarėjas. Artūras daugiau nei 20 m. dirba korporatyvinės komunikacijos, viešųjų reikalų ir diplomatijos srityse. Dėsto strateginę politinę komunikaciją Vilniaus universiteto TSPMI, korporatyvinę komunikaciją – ISM, skaito pranešimus komunikacijos konferencijose Davose, Pekine, Šanchajuje. Yra „Reputation Academy“, kelių tarptautinių startuolių įkūrėjas.