Naujienos

 

Kokias video rinkodaros tendencijas matysime 2023 metais?

Data: 2022 m. gruodžio 29 d.

Jau antrus metus video kūrimo, rinkodaros, tinklalaidžių įrašų studijos Video marketingas įkūrėjas Ronaldas Burokas dalinasi gairėmis, kur kryps rinkodaros profesionalų, dirbančių su video turiniu, akys. Šiais metais jis išskyrė dvi kryptis: tai, kas veikia ir neša investicijų grąžą šiuo metu, ir tai, kas gali kurti vertę perspektyvoje. „Reikia laikyti ranką ant pulso ir testuoti naujus įrankius, tokius kaip dirbtinio intelekto kurtas turinys, video iš Meta pasaulio, interaktyvūs video ir kt. Vertėtų vadovautis Bostono matricos logika ir įsivertinti, koks video turinys generuoja didžiausią naudą šiuo metu ir kas turi potencialo nešti grąžą ir galbūt net eksponentinį augimą ateityje“, – siūlo R. Burokas.

 

Didžiausia problema – strategijos neturėjimas

 

Prieš metus R. Burokas pažymėjo, kad išmaniaisiais telefonais kurtas turinys, socialinių tinklų dominavimas video turinio distribucijai, interaktyvieji video įrašai, istorijos pasakojimas dalimis, TikTok’inimas, video turinio subtitarvimas ir optimizavimas paieškos varikliams yra dalykai, į kuriuos vertėjo atkreipti dėmesį. Šios tendencijos lieka aktualios ir 2023 metais. „Tačiau tai tik detalės. Didžiausia problema, kurią įžvelgiu dirbdamas su organizacijomis – nuoseklios video komunikacijos strategijos neturėjimas. Tada vyksta padrikas video turinio kūrimas. Tikimasi, kad pradėjus kurti atsitiktinius Instagram Reels ar YouTube Shorts formato video, atsitiks stebuklas. Realybė yra tokia: turime žinoti, kokią funkciją kiekviena žinutė atlieka bendrame komunikacijos paveiksle ir kuo matuosime sėkmę“, – teigia R. Burokas.

 

Video rinkodaros naujovės

 

R. Burokas akcentuoja, kad ateinančiais metais video turiniui dar didesnę įtaką darys kompiuterinės technologijos. „Tobulėjant technikai ir programinėms įrangoms mažėja kompetencijų barjeras. Tai leidžia net ir naujokams, nedirbusiems su vaizdo medžiaga kurti įtraukiančius ir efektyvius video“.

 

Daugiau skaitykite >>> Čia