Naujienos

 

Marketingo vadovų konferencija „LiMA CMO Summit’19” bus kartojama netrukus

Data: 2019 m. kovo 06 d.

CMO Summit'19

CMO Summit'19

Šiandien LiMA organizuojamą marketingo vadovų  konferenciją „LiMA CMO Summit’19”, vykusią Vilniaus Rotušėje, dėl nenumatytų aplinkybių teko nutraukti. Liko neišklausyti 10 pranešimų, kuriuos specialiai konferencijai paruošė Lietuvos ir užsienio ekspertai.

 

Kiek mums žinoma, užsidegė Rotušės rūsyje esanti elektros instaliacija. Organizatoriams pajutus pirmuosius dūmus ir siekiant užtikrinti dalyvių saugumą buvo operatyviai iškviesti ugniagesiai ir pradėta dalyvių evakuacija. Šiuo metu įvykio priežastys tiriamos, laukiame specialistų išvadų.

 

Džiaugiamės, kad renginio dalyviai sklandžiai paliko pastatą, nukentėjusiųjų nėra. Dėkojame renginio partneriams ir savanoriams už pagalbą evakuacijos metu. Ypatingai dėkojame specialiosioms tarnyboms už greitą reakciją ir gaisro šaltinio likvidavimą.

 

Renginio dalyviams paruoštus pietus ir užkandžius padovanojome CARITAS organizacijai, kuriuos pristatė konferencijos maisto partneris „Kūno kultūra”.

 

Atsiprašome už patirtus nepatogumus bei dėkojame visiems dalyviams už supratimą ir palaikymą.  

 

Sulaukę didelio marketingo bendruomenės susidomėjimo ir norėdami pateisinti dalyvių lūkesčius, konferenciją „LiMA CMO Summit’19” planuojame pakartotinai surengti per artimiausią mėnesį. Tiksli data yra derinama su pranešėjais. Pažadame sugrįžti su ne mažiau įspūdingu renginiu.

 

Su visais konferencijos dalyviais susisieksime asmeniškai, jiems galios tie patys bilietai. Negalintiems dalyvauti, grąžinsime sumokėtus pinigus už bilietus.

 

Dar kartą dėkojame už supratingumą ir palaikymą!


Kilus klausimams, kreipkitės į LiMA renginių koordinatorę el. paštu info@lima.lt arba telefonu +37067290607.