Naujienos

 

„Not Perfect Vilnius“ pirmąkart į Lietuvą parveža laimėjimus iš tarptautinių apdovanojimų Londone

Data: 2022 m. spalio 19 d.

Vakar vykusiuose tarptautiniuose apdovanojimuose Londone už kūrybiškumą buvo įteikti apdovanojimai šių metų laimėtojams 27-ose disciplinose. Agentūra „Not Perfect Vilnius“ į Lietuvą parveža tris bronzos apdovanojimus.


Laimėtojus rinko žiuri nariai iš viso pasaulio, devynias dienas vertinę apdovanojimams pasiūlymus projektus. Išankstinis vertinimas nebuvo atliekamas – visi darbai buvo kruopščiai analizuojami ir aptariami diskusijose su kategorijos, kurioms buvo pasiūlytas darbas, ekspertais.

 

Visi apdovanojimai „Not Perfect Vilnius“ buvo skirti už plačiai pasaulyje nuskambėjusią kampaniją „Skambutis Rusijai“. Jai skirti bronzos įvertinimai aktyvacijos kategorijoje už geriausią reklamą realiu laiku, netradicinės rinkodaros kategorijoje už geriausią tiesioginę rinkodarą ir geriausią socialinės atsakomybės kampaniją.

Taip pat ši kampanija buvo patekusi į finalą aktyvacijos kategorijoje už tiesioginę rinkodarą ir už socialinės atsakomybės kampaniją.

 

„Šiais metais pirmą kartą Lietuvą pagerbiame ne viena, o trimis statulėlėmis. Nuostabu matyti, koks kūrybiškumas ir idėjos ateina iš Rytų regiono. Tikimės, kad kitais metais iš čia sulauksime dar daugiau darbų ir nugalėtojų“, – kalbėjo Londone tarptautinių apdovanojimų prezidentė Barbara Levy.

 

Iš viso 45 šalims buvo įteiktos 754 šių apdovanojimų statulėlės, 230 pateko į finalą, tarp kurių pirmavo Jungtinės Amerikos Valstijos, laimėjusios 254 statulėles, po jų sekė Vokietija, gavusi 81, Jungtinė Karalystė – 53 ir Indija – 37 statulėles.

Skaitykite daugiau čia!