Naujienos

 

A. Wesolowski: kuo turi remtis verslas, kad išliktų rinkoje?

Data: 2018 m. spalio 08 d.

Sparčiai pasaulyje populiarėjanti rinkodaros kryptis Growth Marketing itin aktuali skaitmeninių procesų amžiuje. Šios srities specialistas Adamas Wesolowski drąsiai teigia, kad tradicinė rinkodara skaičiuoja paskutinius metus ir tam, kad verslas užsitikrintų konkurencinį pranašumą, turi ieškoti naujų sprendimų.

 

A. Wesolowski vadovauja vienos didžiausių pasaulyje Growth Marketing agentūrų LADDER.IO strategijos padaliniui. Jis ruošė tokių prekių ženklų kaip „Facebook“, „Los Angeles Times“, „Booking.com“, „Travelex“ ir kt. strategijas. Kaune A. Wesolowski ves seminarą, per kurį bus galima išsiaiškinti, kaip Growth Marketing strategiją pritaikyti savo tikslams, tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus ir aptarti realias situacijas.


Adamas Wesolowski atsakė į kelis kausimus:

– Paaiškinkite, kas yra Growth Marketing tiems, kurie niekada apie jį negirdėjo.

– Man atrodo, kad taikliausia Growth Marketing apibūdinti kaip visą vartotojo kelią analizuojančią, duomenimis ir investicijų pelningumo rodikliais grįstą rinkodarą, paremtą eksperimentavimu. Gal tai skamba kiek painiai, bet, sakyčiau, ši sritis apima nuolatinį eksperimentavimą, pirmiausia tikrinamą visuose potencialaus vartotojo kelionės žingsniuose. Taip aiškinamės, kur slypi didžiausias potencialas.

 

– Kuo Growth Marketing skiriasi nuo tradicinio marketingo? Ar tai nėra dar viena mada?

– Dažnai kartoju, kad Growth Hacking (trumpalaikių sprendimų, skatinančių augimą, ieškojimas) yra labai skambus. Ir, deja, labai populiarus. Įmonės tikisi, kad jis tarsi padarys kokį stebuklą. Reikėtų galvoti apie tai, kad Growth Marketing yra būdas taikyti struktūruotą, į procesą nukreiptą požiūrį per visą vartotojo kelionės etapą. Tuo tarpu tradicinė rinkodara orientuojasi į srauto atvedimą.

Skaitykite daugiau čia