Naujienos

 

„Google“ skiria 2 mln. Eur paramą skaitmeniniams projektams

Data: 2021 m. sausio 25 d.

„Google“ paskelbė pradedanti vykdyti savo pirmąją filantropinę iniciatyvą – „Google.org Impact Challenge“, skirtą Vidurio ir Rytų Europos šalims. Tam skirti 2 mln. Eur bus paskirstyti atrinktoms organizacijoms iš Lietuvos ir dešimties kitų regiono šalių.

 

Šia iniciatyva yra siekiama sumažinti skaitmeninę atskirtį ir skatinti bendrą ekonomikos augimą, pažymima išplatintame pranešime.

 

Praėjusiais metais „Google“ įsipareigojo padėti Europoje, Viduriniuose Rytuose bei Afrikoje gyvenantiems žmonėms ir verslams lavinti technologinius įgūdžius, augti ir atrasti naują karjerą. Skaičiuojama, kad vien tik 2020 m. Lietuvoje „Google“ padėjo daugiau nei 8.000 žmonių patobulinti savo skaitmeninius įgūdžius ar pradėti darbą skaitmeninėje erdvėje.

 

Šiuo metu „Google“ skiria dėmesį toms iniciatyvoms, kuriomis siekiama atkurti ekonomiką, o jų misija – socialinė įtrauktis.

 

Paraiškas paramai gauti kviečiamos pildyti Lietuvos ne pelno ir pelno organizacijos, taip pat akademinės organizacijos. Paraiškos priimamos iki 2021 m. kovo 1 d. Prašymo teikėjai turi būti įsikūrę vienoje iš šių šalių: Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Estijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.

 

„Google.org Impact Challenge“ iniciatyva skatina novatoriškas idėjas, galinčias reikšmingai prisidėti prie atsigavimo po COVID-19 krizės mažinant skaitmeninę atskirtį ir didinant socialinę įtrauktį Lietuvoje ir visame Vidurio ir Rytų Europos regione, rašoma pranešime.

 

Daugiau skaitykite: „Verslo žinios“