LiMA žiniasklaidoje

 

[Vilniaus diena] Suskaičiavo projekto „Verslauk!“ rezultatus

Data: 2014 m. gruodžio 16 d.

„Projektas „Verslauk!“ tik dar kartą patvirtina, kad Lietuvoje gausu jaunų, kupinų idėjų žmonių, kurie nori ir gali kurti savo verslą. Tikiuosi, kad ateityje šios jaunų žmonių idėjos pradės garsinti Lietuvą ir užsienyje, nes tikrai turime unikalių talentų, kuriais galime didžiuotis“, - sakė Vilniaus miesto tarybos sekretorius Miroslavas Monkevičius.

Šiais metais finale savo verslo idėjas pristatė 14 inovatyviausių komandų, jos buvo atrinktos iš daugiau nei pusantro šimto dalyvių iš visos Lietuvos.  Nugalėtojais tapo ir perspektyviausia idėja pripažinta komanda „Moocli“, kurią pristatė Tomas Vaškevičius, Silvija Ignotaitė ir Kęstutis Plauška, pasiūlę mokiniams skirtą inovatyvią stalų gamybos technologiją iš gofruoto kartono.

 

„Verslauk!“ konkursas buvo labai stiprus postūmis struktūrizuojant sukauptas idėjas, kurių susikaupė pilnos paraštės. Tuo pačiu dar kartą įsitikinome šventa taisykle - daug darbo, daug nuoširdaus pasiruošimo lemia rezultatą. Judėsim toliau!“, - teigia „Moocli“ idėjos bendraautorius Tomas Vaškevičius.

 

Nugalėtojams atiteko 10 000 Lt investicija, kurią įteikė Vilniaus miesto savivaldybės sekretorius Miroslavas Monkevičius. Taip pat ir gausybė kitų naudingi prizų reikalingų kiekvieno verslo pradžiai – reklamos konsultacijos su Lietuvos marketingo asociacijos specialistais, nemokamos patalpos Saulėtekio slėnyje bei jų pirmojo sukurto produkto reklama žurnale „IQ“. Planuojama, kad nugalėtojai vos per vieną mėnesį įsteigs įmonę ir jau po naujų metų pradės veiklą.

Skaitykite plačiau