<

Atsiliepimai LiMA A

 

 

REGISTRACIJA | DIPLOMAS | TESTAS | EGZAMINAI | ATSILIEPIMAI

2005 metais baigiau VDU verslo informatikos bakalaurą ir MAXIMA rinkodaros departamente pradėjau savo profesinę karjerą. Nuo tada teko dirbti su dešimtimis rinkodaros, reklamos ir komunikacijos profesionalų. Šimtai seminarų, dirbtuvių ir konferencijų padėjo įgyti žinių iš įv. sričių. O LiMA A paskaitos padėjo sudėti šias žinias į vientisą, praktinių žinių pripildytą, dėlionę. 

Matas Pocius

UAB „NFQ Technologies" el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas /

LiMA valdybos narys

Koncentruoti ir intensyvūs LiMA A kursai leidžia sistemiškai pažinti marketingo lauką ir papildyti turimą patirtį teorinėmis žiniomis. Šie kursai yra puikus pasirinkimas norint užpildyti žinių spragas, praplėsti akiratį ir kompetencijų ribas. Mokymosi procesas - įdomus ir įtraukiantis, skatinantis nesustoti ir siekti tolimesnio tobulėjimo.

Živilė Pikturnaitė

Aukok.lt prekės ženklo vadovė

Dabartinėje visuomenėje viskas juda ir keičiasi itin greitai, marketingo sritis - ne išimtis. Džiugiuosi, kad LiMA A kursų metu sėkmingai apjungiama klasikinės marketingo teorijos ir praktiniai pavydžiai, tačiau tuo pačiu metu žvelgiama į rinkos naujoves bei besikeičiantį marketingo specialisto vaidmenį. Įgytos žinios ir kursuose kartu dalyvavusių kolegų patirtis privertė pažvelgti į įmonėje vykdomas veiklas giliau, įvertinti jų naudą, ateities perspektyvas ir dar labiau išsigryninti marketingo veiklų planą.

Neringa Urbanė

UAB „Peikko Lietuva“ rinkodaros specialistė

Kursai puikiai išpildė savo pažadą - suteikė tvirtą teorinį pagrindą marketingo žinioms.Kursų metu į daugybę darbo praktikoje intuityviai taikomų metodų sugebėjau pažvelgti iš teorinės pusės ir tai atvėrė daug kelių tobulėjimui. Puiki pradžia norintiems į marketingą žiūrėti kaip į darnią ekosistemą, kur egzistuoja priežasties ir pasekmės dėsniai, o ne atsitiktinį bei užburtą sėkmės/nesėkmės ratą.

  Lina Ališauskaitė

UAB „Aliaska" direktorė

Daugiau informacijos:

LiMA sertifikavimo vadovė

Veronika Davidovičienė

sertifikavimas@lima.lt

+370 635 11789