<

Atsiliepimai LiMA A

 

 

REGISTRACIJA | DIPLOMAS | TESTAS | EGZAMINAI | ATSILIEPIMAI

Šie marketingo kursai yra puikiai dėstoma, išgryninta, koncentruota informacija, kurią reikia sugerti kaip kempinei. Realūs pavyzdžiai, atvejų analizės ir diskusijos paskaitų metu ne tik leidžia pasitikrinti, pasigilinti turimas, bet įgauti ir naujas žinias. Gautos pamokos, patarimai jau naudojami realiai marketingo srityje. Galiu tik rekomenduoti ir paskatinti nedvejoti.

Mindaugas Jonuška

PRINTO –  spaustuvė (UAB Olympa) vadovas

Koncentruoti ir intensyvūs LiMA A kursai leidžia sistemiškai pažinti marketingo lauką ir papildyti turimą patirtį teorinėmis žiniomis. Šie kursai yra puikus pasirinkimas norint užpildyti žinių spragas, praplėsti akiratį ir kompetencijų ribas. Mokymosi procesas - įdomus ir įtraukiantis, skatinantis nesustoti ir siekti tolimesnio tobulėjimo.

Živilė Pikturnaitė

Aukok.lt prekės ženklo vadovė

Žinios ir gebėjimai sukuria didesnę vertę, kai yra sujungiami į sistemą. Marketingo specialisto kursai turimai patirčiai suteikia darnią, tvarkingą formą, išplečia kompetencijų ribas nagrinėjant esminius teorijos principus ir įkvepia toliau tobulėti plačiuose marketingo sričių vandenyse. Kiekvienas kursų dalyvis atsineša savo unikalų patyrimą, todėl puikiai papildo dėstytojus ir taip leidžia pažinti, kuo gyvena kitų rinkų žaidėjai.

Kristina Šataitė

AB "Lietuvos draudimas" rinkodaros projektų koordinatorė

Kursai puikiai išpildė savo pažadą - suteikė tvirtą teorinį pagrindą marketingo žinioms.Kursų metu į daugybę darbo praktikoje intuityviai taikomų metodų sugebėjau pažvelgti iš teorinės pusės ir tai atvėrė daug kelių tobulėjimui. Puiki pradžia norintiems į marketingą žiūrėti kaip į darnią ekosistemą, kur egzistuoja priežasties ir pasekmės dėsniai, o ne atsitiktinį bei užburtą sėkmės/nesėkmės ratą.

  Lina Ališauskaitė

UAB „Aliaska" direktorė

Daugiau informacijos galime suteikti el. paštu: sertifikavimas@lima.lt