<

Narystė

 

 

Kviečiame Lietuvos marketingo specialistus ir vadovus tapti Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) nariais.

 

LiMA – tai marketingo bendruomenę vienijanti organizacija. Per metus LiMA rengia apie 60 vakarinių seminarų, 4 LiMA DAY konferencijas, Adrenalino reklamos festivalį (kartu su KOMAA), dviejų dienų LiMA mokymus Druskininkuose - dauguma iš kurių yra nemokami LiMA nariams, arba nedidelėmis kainomis. Taip pat LiMA nariams suteikiamos ženklios nuolaidos į kitų organizatorių marketingo konferencijas, seminarus bei mokymus. Dalyvaujant edukaciniuose, taip pat bendravimo ir pramoginiuose renginiuose, virtualiame LiMA forume dalinamasi žiniomis ir patirtimis su daugiau nei 900 narių iš skirtingų verslo sektorių.

 

Susipažinkite detaliau su LiMA narystės suteikiamomis naudomis -->

  

Lietuvos marketingo asociacijos nariais gali tapti fiziniai asmenys, dirbantys marketingo srityje ir / ar turintys marketingo srities išsilavinimą ir / ar turintys reikšmingos marketingo darbo patirties praeityje. Asociacijos nariu gali būti ir Lietuvoje veikiantys juridiniai asmenys, kurių veikla yra susijusi su Asociacijos veikla ir tikslais.  

 

Norint tapti LiMA nariu, reikia užpildyti anketą. Asociacijos valdyba peržiūrės ir įvertins Jūsų kandidatūrą. Jai pritarus, sulauksite patvirtinimo. Gavus patvirtinimą beliks sumokėti nario ir stojimo mokesčius į LiMA sąskaitą ir laukti sveikinamojo laiško.

 

Tapkite LiMA nariu!

  

LiMA nariai moka vienkartinį stojimo mokestį bei metinius narystės mokesčius.

 

Susipažinkite su LiMA narių mokesčiais 2019 metams -->

Susipažinkite su didžiausių 2019 m. renginių kalendoriumi -->

 

 

 

Kontaktai pasiteiravimui

 

Rūta Marapolskaitė

narystes@lima.lt

+370 689 14 329