Kandidatavimo procesas

 

KANDIDATAVIMO PROCESAS, NORINT TAPTI SERTIFIKUOTU MARKETINGO PROFESIONALU:

 

 

 

DETALUS KANDIDATAVIMO PROCESAS:

 

1. Kandidatas susipažįsta su EMC Etikos kodeksu (EMC Code of Conduct), SMP sertifikato išlaikymo sąlygomis (Terms of Retaining certification) ir sutinka jų laikytis.

 

2. Kandidatas turi galiojančią LiMA narystę ir įsipareigoja ją prasitęsti 3 metus. Plačiau apie LiMA narystės vertes ir paraiška čia.

 

3. Kandidatas, įvertinęs savo atitikimą reikalavimams (SMP standartams), užpildo paraišką:

 

Kandidatavimo paraiška

 

4. Paraiška ir ją papildantys dokumentai yra peržiūrimi LiMA atstovo, tikrinami atitikimai reikalavimams pagal tarptautinius EMC pateiktus ir LiMA Valdybos nustatytus standartus.

 

5. Kandidatas yra informuojamas el. paštu, ar jo prašymas bus svarstomas tolimesniame etape. Jeigu informacijos nepakanka arba pateikti nepakankamai validūs kompetencijų įrodymai, su kandidatu susisiekiama dėl dokumentų papildymo. Jei papildyta informacija nėra pateikta, prašymas nesvarstomas. 

 

6. Reikalavimus atitinkanti paraiška ir dokumentai su įrodymais yra perduodami LiMA Valdybai ir pradedamas kandidatavimo procesas, atitinkantis EMC standartus. 

 

7. Sprendimas dėl SMP statuso suteikimo/nesuteikimo yra priimamas per 10 d.d. ir kandidatas apie jį yra informuojamas el. paštu:

  • Sulaukus neigiamo sprendimo, kandidatui yra suteikiami patarimai, kokie galimi kiti veiksmai, norint įgyti statusą ir sertifikatą.
  • Sulaukus teigiamo sprendimo, kandidatui siunčiamas mokėjimo prašymas už papildomą SMP narystę (150 Eur/metams, įsipareigojant tęsti narystę 3 metus).

 

8. Sumokėjus metinį SMP narystės mokestį (150 Eur/metams), SMP duomenys perduodami EMC ir aktyvuojamas statusas EMC duomenų bazėje. 

 

9. SMP yra užregistruojamas platformoje EMC CPD. Joje nuo šiol pats stebi savo mokymo(si) procesą ir registruoja taškus. Platforma pasiekiama internetu arba per aplikaciją  SMP CPD (Google Play ir Apple Store).

 

10. SMP gauna specialų sertifikatą digital formatu. Sertifikatas su unikaliu numeriu suteikia galimybę naudoti „SMP“ titulo trumpinį po vardo ir pavardės Linkedin profilyje, CV, parašuose bei SMP logotipą. 

 

11. SMP įsipareigoja tris metus sistemoje kaupti taškus, siekiant išlaikyti sertifikatą ir CPD programos įsipareigojimą. Plačiau apie taškų sistemą skaitykite čia.

 

12. SMP įsipareigoja tęsti LiMA ir SMP narystę trejus metus, mokant nustatytus LiMA ir SMP nario mokesčius.

 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Dovilė Balinskaitė
LiMA sertifikavimo vadovė

+370 (615) 11 030

sertifikavimas@lima.lt