Artimiausi renginiai

 

Pokalbių klubas apie moteris

2017-03-08 18:30, Vilnius, Picnic bistro, M. K. Čiurlionio g. 98 Vilnius, Lithuania | Dalyvauja: 17

 

Kviečiame kovo 8 d. padiskutuoti moteriškame kolektyve!

 

Kodėl kartais trūksta ryžto imtis mėgstamos veiklos? Kaip žengti pirmąjį žingsnį esminių pokyčių link? Kokie iššūkiai laukia ir kaip su jais susitvarkyti?

 

Moters dienos proga kalbinsime žavias moteris, įgyvendinusios savo svajones, kupinas iniciatyvų  ir įkvepiančias aplinkinius reikšmingiems pokyčiams

 

Rima Olberkytė - Stankus 

Socialinio projekto "Trys seserys" įkūrėja, kulinarinių klasių "VMG mokykla" vaikams bendraautorė kartu su Alfu Ivanausku ("VMG"). Kartu su vyru yra įkūrę įmonę "Atsakingas verslas". Jų įmonė veikia kaip bet kuri kita verslo bendrovė, tik jos pagrindinis tikslas – visą uždirbtą pelną skirti socialinėms problemoms šalyje spręsti, edukacijai ir net kultūros paveldui išsaugoti.

"Pas mus dažnas idėjas nešiojasi savyje, užuot iššovęs ir padaręs. Vieni bijo dalytis svajone, nes vengia konkurencijos, kiti nepasitiki savo jėgomis, bijo, kad nepavyks, o tuomet – ką kiti sakys.

Dažna moteris į „Tris seseris“ ateina nelaiminga, nes metų metus dirba nemėgstamą darbą. Tiek laiko! Pamirštame, kad esame mirtingi, kad kiekviena gyvenimo diena svarbi. Kad esame svarbūs, patys svarbiausi kažkam. Darbo pokytis – vienas paprastesnių gyvenime. Be jokios abejonės, jį keičiant reikia atsarginių planų, nes visi turime įsipareigojimų, vaikų, kuriuos reikia išleisti į mokslus"*

 

Raminta Girdvainė

Koučingo specialistė, mokymų trenerė ir lektorė. Prieš keletą metų pakeitusi profesiją ir pradėjusi savo verslą, šiuo metu ji drąsina ir kitas moteris siekti savo svajonių. „Tikiu, kad kiekviena mūsų esame Pakankamai, kad užsiimtume mylima veikla ir gyventume harmoningą gyvenimą, nepasiduodamos visuomenės primetamam scenarijui“.

Raminta Girdvainė įsitikinusi, kad net kiekvienu mažu savo žingsniu galime prisidėti prie didžiulių pokyčių. Tai skatina kasdien judėti pirmyn ir neprarasti tikėjimo savimi ir pasauliu net sunkiausiomis akimirkomis. Ją taip pat įkvepia nuoširdus noras dalintis savo atradimais ir taip kasdien padėti nors vienam žmogui.

„Kiekviena moteris stiprybės pirmiausia turėtų ieškoti savo viduje. Patenkame į didžiausius spąstus, kai pripažinimo ieškome išorėje. Tik priimdamos save tokias, kokios esame, skirdamos sau daugiau laiko ir dėmesio, geriau suprantame savo tikruosius poreikius ir darniau sugyvename su aplinka. Moteriai niekada nepritrūks ryžto, jei ji klausys savo intuicijos ir realizuos save veikdama tai, kam jaučia didžiausią aistrą.“

 

Inga Jablonskė

Įkvepianti lektorė, sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė, mokymų programos “Įkvėpimo dirbtuvės” autorė, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza ir laiminga moteris.

Ingą Jablonskę įkvepia girdėjimas savo širdies pašaukimo, nuolatinis vidinio potencialo auginimas, tyrinėjimas savo viršgalimybių ir tiesiog paprastas vaikiškas smalsumas - kartu su veikimu ne tik sau, bet ir žmonėms - mane gyvenime veda į priekį.

"Kiekvienoje moteryje gyvena didžiuliai prigimtiniai talentai, tokie kaip - intuicija, empatija, mokėjimas net sudėtingose situacijoje atsipalaiduoti nuo tikslo siekimo - ir tiesiog mėgautis procesu. Moteryje yra “užprogramuotas" ir gebėjimas kooperuotis, apeinant konkuravimo spąstus. Tai pasitelkus kasdieninėje veikoje, ne tik lengviau įveikti iššūkius, bet ir kartu kiekvieną jų sutikti su džiaugsmu ir užsidegimu. Manau, kad moteriškas vadovavimo būdas yra tai - kur link pasaulis dabar keliauja, taigi kviečiu moteris būti savimi ir pasitikėti savo vidine galia.”

 

 

 
rūta 

 

Rūta Elijošaitytė - Kaikarė

Kultūros vadybininkė, kurios veiklos sritis - literatūra. Planuoja ir vykdo įvairius skaitymo skatinimo projektus vaikams, yra dviejų tarptautinių literatūros festivalių organizatorė, rengia seminarus - susitikimus tėvams apie knygų skaitymo vaikams ir skaitymo su vaikais naudas.

„Myliu šalį, kurioje gyvenu. Šiame kontekste, kuriame esame šiandien, manau, svarbiausia yra skirti daugiau dėmesio vaikams, juos ugdyti. Daugelyje sudėtingų, o kartais ir beviltiškų, situacijų žmones gelbėdavo būtent kultūra, tradicijos. Skaitantis vaikas bus išmintingas suaugęs, o išmintingi suaugę kurs gražią Lietuvą. Tai mane ir veda pirmyn.

Kalbant apie ryžtą, nenorėčiau manyti, kad vyrai ir moterys jo semiasi iš skirtingų šaltinių. Jėgų visokioms veikloms atsiranda, kai galvoji ne tik apie save. Aš ryžto semiuosi absoliučiai loginiu pagrindu - rezultatų gali sulaukti tik dirbdamas ir kurdamas, o ne gododamas, koks gyvenimas yra sudėtingas.“

 

 

 

Dalyves kalbina Alvydė Palaimaitė

 

Praleiskime jaukų ir smagų vakarą kalbėdamos apie mus - moteris; pasisemkime idėjų ir įkvėpimo, kad kiekviena išsineštų šį tą vertingo! *

 

*Perspėjame: diskusija gali užtrukti, tad nusiteikite smagiai pavakaroti :)

 

 

Tema:

Moterų iniciatyvos ir verslumas

Skirtas: 

Skirtas LiMA nariams

Forma: 

Pokalbių klubas

Vieta: 

Picnic bistro, M. K. Čiurlionio g. 98 Vilnius, Lithuania

Parkavimas:

Mokamas

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pilnai pritaikyta

Data: 

2017 m. kovo 8 d. (trečiadienis) 18:30 val.

Trukmė: 

iki 5 val.

Organizatorius: 

LiMA administracija Veronika Kiaunytė ir Agnė Masionytė

Kilus klausimams:

LiMA veiklos koordinatorė Agnė Masionytė, info@lima.lt, +370 672 90607

Skirta tik LiMA nariams!

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir/arba susijusių sričių vadovas ar specialistas?
Tapkite LiMA nariu ir ateikite į šį seminarą nemokamai.

Plačiau apie narystę

 

 

*Daiva Kaikarytė, 2016-10-11, Socialinio verslo įkūrėja Rima Olberkytė - Stankus atrado moterų laimės receptą, URL: https://goo.gl/b2OrFf

Registracijos laikas baigėsi