LiMA seminarų abonementai

 

 

Kviečiame įsigyti LiMA seminarų abonementus, skirtus nemokamai lankytis Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) edukaciniuose seminaruose.

 

LiMA organizuoja seminarus marketingo specialistams ugdyti kompetenciją, kurie yra įdomūs bei naudingi ir kitų specialybių darbuotojams, o taip pat ir praktinių žinių siekiantiems įgyti pradedantiesiems marketingo specialistams. Per metus organizuojama apie 50 seminarų, vieno seminaro įprastas dalyvio mokestis - 19-45 Eur (mokestis nurodytas su PVM).

 

LiMA seminarų abonementas vertingas žmonėms siekiantiems tobulėti, norintiems įgyti naujų, ir pagilinti turimas profesines žinias. Įmonėms - tai darbuotojų ugdymas, skatinimas domėtis naujausiomis tendencijomis, iniciatyvumas, taip pat tai puiki motyvacinė priemonė.

 

Seminarų abonementai gali būti:

  • vardiniai
  • nevardiniai, rotuojami

 

Vardiniai abonementai yra skirti konkrečiam asmeniui lankytis LiMA seminaruose. Abonementas negali būti perduotas kitam asmeniui. Vardinius abonementus įsigyti gali fiziniai asmenys arba įmonės konkretiems įmonės darbuotojams, taip pat abonementai gali būti skirti dovanai.

 

Nevardiniai abonementai yra skirti konkrečios vienos įmonės darbuotojams, ir yra rotuojami - į skirtingus seminarus gali eiti skirtingi įmonės darbuotojai. Nevardinius abonementus įsigyti gali tik juridiniai asmenys - įmonės, valstybinės įstaigos ar kitos organizacijos.

 

Kainos ir užsakymai

 

3 mėn. trukmės LiMA seminarų abonementai:
Vardinis abonementas 65 Eur Užsakyti
Nevardinis abonementas  
(tik įmonėms)
120 Eur Užsakyti

 

 

Pastaba: LiMA seminarų abonementai neapima lankymosi LiMA DAY bei kitose konferencijose, LiMA vadybos akademijose, mokymuose (pavyzdžiui, trunkančiuose 1-2 d.), taip pat tik LiMA nariams skirtuose renginiuose.

 

 

Turite klausimų? Kreipkitės tel. +370 672 90607 arba el. paštu info@lima.lt