Artimiausi renginiai

 

Programa LiMA Day Klaipėda '17. Ženk EKSTRA mylią

2017-03-10 — 2018-03-10 , Klaipėda, Viešbutis "Amberton, Naujojo sodo g. 1

 

LiMA Day Klaipėda „Ženk EKSTRA mylią“

 

   APŽVALGA  | DETALI PROGRAMA APIE LIMA DAY | DALYVIO MOKESTIS | REGISTRACIJA

 

 Detali programa

 

12:00 - 12:25 

Savo reikmėms mes ir mūsų klientai naudojame daugybę socialinių tinklų. Tačiau, kai kuriame strategijas, planuojame reklamą ir mąstome apie ateities planus, 99% dėmesio atitenka Facebook'ui. Nepraleiskime progos įšokti į traukinį jam dar neįsibėgėjus. Pakalbėkime apie populiariausius "antruosius" ir jų siūlomas galimybes: Instagram istorijas, YouTube challenge'us, Snapchat filtrus ir kitas, šiandienos „nice to have“, rytojaus „must have“.

Neatrasti socialiniai tinklai ir neatrastos jų galimybės

 

_Simona Vilkaitė_ [#ATRASTI]
„Socialaus marketingo“ projektų skyriaus GURU. Viena labiausiai patyrusių „Socialaus marketingo“ projektų vadovių, su socialinių tinklų rinkodara vedybinę sutartį sudarė prieš penkerius metus. Dirba ar dirbo su tokiais prekių ženklais kaip Švyturys, Maxima, DNB, Omnitel, Teo ir daugybe kitų.


12:25 - 12:55

Sujungdami 2 faktus, tai, kad 92% žmonių pasitiki kitais žmonėmis labiau nei bet kokia reklamos forma; ir tai, kad vidutiniškai jie praleidžia po 1 val. 40 min. kasdien socialiniuose tinkluose; turime įššūkį, kaip kompanijoms atkreipti pirkėjo dėmesį ir nebūti ignoruojamoms.

Pakalbėkime apie tai, kaip kelių žmonių kompanija su geru produktu gali virsti super sėkmingu verslu naudojant iš lūpų į lūpas marketingą, mikro-influencer’ius ir vartotojų generuojamą turinį socialiniuose tinkluose.

Kaip iš lūpų į lūpas marketingas mažas kompanijas paverčia didelėmis

 

_Tadas Deksnys_ [#ATRASTI]
JAV-Lietuvos kompanijos Unboxed vadovas, su komanda vystantis Word of mouth marketingo platformą.


12:55 - 13:25

Skaitmeninis pasaulis iš esmės pakeitė vartotojų elgesį, o kartu ir jų pasąmoninį vertės suvokimą. Skaitmeninės technologijos suteikia daug galimybių, leidžia mums pasiekti daugiau žmonių, pasakyti jiems daugiau, būti aktualesniais, interaktyvesniais ir efektyvesniais. Kaip šiandien atrasti savo klientą internete, kai didžioji dalis ten sutinkamų potencialių klientų  ieško tik lengvai vartojamo turinio, o jų racionalus sprendimų priėmimas ofline režimu.

(Ne)naudingumo galia

 

_Tomas Nemūra_ [#ATRASTI]
Skaitmeninės rinkodaros agentūros „Chocolate Agency“ ir reklamos mokyklos „Atomic Garden“ skaitmeninės komunikacijos kurso vadovas bei interneto rinkodaros mokymų ir sertifikavimo centro „Digital Academy“ lektorius. Tomas – prekių ženklų plėtros ekspertas, sukaupęs ypač daug patirties internetinės bei socialinių tinklų komunikacijos srityse.


  ----- Kavos pertrauka 13.25 - 13.45 -----  

13:45 - 14:30

Pagrindinis „keynote“ pranešimas:

Žemėlapiai mus gelbėja įvairiausiose situacijose ir dažnai iki puikios strategijos išpildymo mums pritrūksta dar vieno - vartotojo kelionės žemėlapio.

Mąstydami apie produktų ir paslaugų pateikimą dažnai užmirštame į viską pažvelgti iš vartotojo / kliento perspektyvos ir spręsti problemas ten, kur jos atsiranda ir kurti pridėtinę vertę ten, kur jos labiausiai reikia. Vartotojo žemėlapis padeda suvokti, kur ir kaip su mūsų prekės ženklas yra susiduriama bei kokius jausmus ir mintis jis gali sukelti. Nuoseklus pagrindinių interakcijų fiksavimas gali padėti atrasti naujas galimybes, kurių nematėme tol, kol į viską žiūrėjome iš per arti ir per trumpai.

Paskui vartotoją su žemėlapiu

 

_Andrius Grigorjevas_ [#SUPRASTI]
„Be&Do brand management“ agentūros strategas, dirbantis su trendais, inovacijomis ir vartotojų tyrimais.


14:30 - 15:00

- Kokie yra šiandienos vartotojai Lietuvoje ir kuo jie skiriasi nuo kitų Europos šalių vartotojų?
- Kokie vartotojų pagrindiniai rūpesčiai?
- Kaip keičiasi mažmeninės prekybos rinka Lietuvoje?
- Ką reiškia būti arčiau vartotojo? Kas svarbu Lietuvos pirkėjams?
- Kokios prekių kategorijos „traukia“ pirkėjus į parduotuves?
- Ar vartotojai/pirkėjai jautrūs kainoms ir akcijoms ir kaip jie reaguoja?

Arčiau, greičiau, tiksliau pasiekiamas vartotojas

 

_Justinas Bagdonavičius ir Eglė Šedbaraitė_ [#SUPRASTI]
Didžiausios pasaulio tyrimų bendrovės AC Nielsen klientų aptarnavimo ir pardavimo skyriaus projektų vadovas Justinas Bagdonavičius, dirbantis su mažmeninės prekybos duomenimis ir vartotojų tyrimų projektų vadovė Eglė Šedbaraitė, dirbanti su vartotojų tyrimais Baltijos šalyse..

 

15:00 - 15:30

Parduoti padedanti kainodara - ko kiti verslai gali išmokti iš dangaus

 

_Simonas Bartkus_ [#PARDUOTI]
Atostogų skrydžių kompanijos "Small Planet Airlines", 21 "Airbus" A320/321 tipo orlaiviu skraidinantis Europos (Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Lietuvos, Italijos, Vokietijos) ir Pietryčių Azijos keleivius, marketingo departamento vadovas


  ----- Kavos pertrauka 15.30 - 15.50 -----  

15:50 - 16:30

Ką reiškia žengti ekstra mylią pardavimuose? Viršyti kliento lūkesčius ar tiesiog nueiti kelią iki galo? Ieškosime atsakymų, kaip sukurti pridėtinę vertę, leidžiančią būti žingsniu priekyje, kaip tą mylią nueiti pakeliui su klientu, kaip to nepaversi papildomu nereikalingu svoriu, kurį nešti sunku ne tik pardavėjui, bet ir klientui, kaip suprasti, kokia papildoma vertė klientui naudinga ir kaip nepardavinėti tada, kai jau parduota. O svarbiausia - suprasime, kad eksta mylia visada žengiama savo kojomis, nes daugiau esu aš pats!

– „Ačiū.“
– „Nėra už ką.“
– „Jūs teisus, nėra.“

 

_Donata Varnelienė_ [#PARDUOTI]
TMD Partners konsultantė.Aktyvaus asmeninio paradavimo ekspertė, pardavimo pajėgų ugdymo konsultantė, turinti ilgametės patirties asmeniniuose pardavimuose (B2B ir B2C), o pastaruosius trejus metus ugdė daugiau nei 600 pardavėjų, intensyviai dirbdama su pardavimų kokybės valdymo projektais. Daug dėmesio savo veikloje yra skyrusi kokybės standartų kūrimui ir diegimui, vertinimo sistemų kūrimui ir pačiam vertinimui , grįžtamojo ryšio teikimui.


16:30 - 17:00

Vieniems lojalumas yra nuolaidų kortelė arba taškų kaupimas, kitiems - pakartotinis pardaimas, tretiems - pigus „spamo“ kanalas, ketvirtiems - kliento meilė ir susižavėjimas tavo brandu, penkti sako, kad lojalumas išvis nebeegzistuoja... Pakalbėjime kas gi yra tas lojalumas, su kuo jis valgomas, kokia jo rolė versle ir kokia iš jo nauda? Kaip įdarbinti lojalumą pardavimams ir kokios dar galima išspausti naudos.

Lojalumo programų misija ir nauda verslui

 

_Andrius Chranovskis_ [#IŠLAIKYTI]
15 metų patirtį turintis lojalumo rinkodaros, CRM, tikslinės rinkodaros profesionalas. Sukūręs lojalumo programą OMNI ID, išvystęs legendinį LAISVAILAIKĮ, keletą metų vystęs bankinių mokėjimo korteles bei jų pridėtines paslaugas, įkūręs lojalumo rinkodaros agentūrą MORES BONI, šiuo metu vadovauja MAXIMA LT Pirkėjų lojalumo valdymo skyriui bei didžiausiai Baltijos šalyse lojalumo programai AČIŪ


17:00 - 17:20
Racionalus, skaičiuojantis, įvertinantis pirkimo kaštus ir naudą, principingas ir vertinantis tik rezultatus. Toks - yra verslo klientas perkantis paslaugas. Bet ar tikrai? Už kiekvienos įmonės vairo stovi "tiesiog" žmonės. 
Pakalbėkime kas yra lojalus verslo klientas B2B paslaugų sektoriuje, kaip tokį lojalumą pasiekti ir išlaikyti.
 

Lojalumo programų misija ir nauda verslui

 

_Laura Domarkė_ [#IŠLAIKYTI]
Reklamos agentūros AdDrama įkūrėja, dirbanti su rinkodaros sprendimais ir projektais. 

 

  ----- Bendravimas prie vyno taurės ir užkandžių -----  

 

 

APIE LIMA DAY

 

Kas yra LiMA DAY?

LiMA DAY – vienas didžiausių ir laukiamiausių renginių Lietuvoje ne tik LiMA nariams, bet ir visai marketingo bendruomenei. Čia susirenka keli šimtai marketingo profesionalų pasidalinti patirtimi ir tendencijų įžvalgomis, pasisemti idėjų, įžvalgų ir žinių iš Lietuvos ir užsienio praktikų bei teoretikų.

LiMA DAY konferencijos vyksta visuose Lietuvos LiMA skyriuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) jau kelerius metus iš eilės. Jose jau kalbėjome apie marketingo ateitį 2020-aisiais, turinio marketingą, emocinį marketingą, įvaizdžio svarbą, pardavimus internete, B2B marketingą, skaitmeninį marketingą ir kitomis temomis.

Kam skirta?

Renginys skirtas marketingo bendruomenei: prekės ženklų vadovams, marketingo vadovams ir vadybininkams, komunikacijos specialistams. Tema taip pat aktuali komercijos, pardavimų ir produktų vadybininkams ir vadovams, įmonių vadovams bei smulkaus verslo savininkams.

 

DALYVIO MOKESTIS

 

79 Eur

 

Mokesčiai nurodyti įskaitant PVM.

 

Registracijos laikas baigėsi