Artimiausi renginiai

 

Programa LiMA DAY Kaunas 2016. Turinio Marketingas Lietuvoje: klaidos, patirtys ir patarimai iš profesionalų

2016-10-12, Kaunas, „Žalgirio“ arena

  

 

Turinio Marketingas Lietuvoje:
klaidos, patirtys ir profesionalų patarimai!

 

 

APŽVALGA | DETALI PROGRAMA | APIE LIMA DAY | DALYVIO MOKESTIS | REGISTRACIJA

 

Spalio 12-ąją „Žalgirio“ arenoje susirinks daugiau nei 300 marketingo specialistų ir 10 pranešėjų. Tai – didžiausia marketingo konferencija Kaune „LiMA Day Kaunas 2016”! 

 

 Detali programa


#keynote

9:00 - 9:55

 Atidarymo kalba
Can Content marketing save the world?

Kokios yra naujausios marketingo tendencijos, kas veikia rinką ir kas ne? Kaip galima išmatuoti turinio rinkos efektyvumą kompanijose?

Pranešimas anglų kalba

Joao Rei

IDEA HAVAS MEDIA skaitmeninių inovacijų vadovas Baltijos šalyse. Joao Rei yra kilęs iš Portugalijos ir turi daugiau nei 10 metų patirties skatmeninės rinkodaros srityje, be to yra dirbęs su tokiais klientais, kaip L'Oreal, BMW, SEB.

 

 

 

 

09:55 - 10:30

 

Tradicinis marketingas vs turinio marketingas: 

Marketingo pasaulis, kuriame mes gyvename šiandien, paženklintas naujomis tendencijomis ir iššūkiais ne tik praktikams, bet ir akademinės bendruomenės atstovams. Kaip pasikeitė ir ar pasikeitė marketingas kaip akademinė disciplina? Kokias kompetencijas ir įgūdžius formuojame studentams? Ką jie gali išmokti ir iš ko jie gali mokytis? Mokomes iš sėkmingų pavyzdžių ir kuriame patys.

Nina Klebanskaja

Nina Klebanskaja turi daugiau nei 20 metų mokslinio ir profesinio darbo patirties. Kvalifikaciją kėlė dalyvaudama Prancūzijos, Vokietijos, Suomijos, Portugalijos, Ispanijos, Anglijos, Belgijos, Kanados ir kitose verslo mokyklose. Veda mokymus verslo kompanijoms bei dalyvauja kaip pranešėja marketingo tematikai skirtose konferencijose, Lietuvos rinkodaros pasiekimų „Password 2007“ ir „Password 2011“ vertinimo komisijos narė, projekto Super Brand Lietuva ekspertė, Lietuvos Nacionalinio prekės ženklo konkurso vertinimo komisijos narė, Kauno m. Prekės ženklo konkurso vertinimo komisijos narė, projekto „Gazelė 2005“ lektorė, Verslo plano turnyro 2007 - 2008 m.m. lektorė, Inovatyvaus verslo idėjų turnyro 2010 lektorė, VŠĮ „Verlsi Lietuva“ projekto „Brand Lab“ lektorė, Kanados verslo administravimo mokslų asociacijos (ASAC) ekspertė. Nuo 1999 m. Baltic Management Institute dėstytoja.

 

10.30-11.15

Instant gratification monkey socialinėje medijoje 

Kaip geras turinys padeda turinio vartotojams užmušinėti laiką pamaitinant jų instant gratification monkey.

Tomas Nemūra

Pastaruosius penkis metus „The Chocolate“ agentūroje kartu su 20 žmonių komanda jis koncentruojasi į tai, kaip socialinės medijos potencialą paversti lygiateise eilute rinkodaros biudžete.

 

nemura 

11:15 - 12:00

Brand‘ai pasakotojai, melagiai ir tinginiai

Tiesioginė rinkodara, viešieji ryšiai, virusinė reklama, o dabar turinio marketingas. Tai viso labo madingi, bet tušti terminai. Visada buvo ir bus tik sėkmingi brand‘ai, kurie turi ką papasakoti arba iš paskos besivelkantys kopijuotojai melagiai.

Tomas Bartninkas

„McCann Vilnius“ Strategijos vadovas

 

 

12:00- 12:35

Tradicinę reklamą žudo turinio rinkodara, o kas žudo turinio rinkodarą? 

Žmonės netiki brand'ais, jie tiki kitų žmonių istorijomis; Nors niekas tuom netiki, brand'ai nesustodami kuria turinį, daug turinio, daug brangaus turinio; 2. Susipažinkite su naujais savo rinkodaros komandos nariais; 5 user-generated content marketing pasaulinės sėkmės sulaukę pavyzdžiai; Ar Lietuvoje tai veikia?

Tadas Deksnys

Tadas Deksnys su komanda Išvystęs ir pardavęs el. prekybos verslą - Pet24, įkūrė ir šiuo metu vadovauja JAV kompanijai Unboxed. Sėkmingai pritraukę 1 mln. USD investicijų, su komanda padeda rinkodaros specialistams iš tokių kompanijų kaip Nestlé, Mars, Bayer, PetSmart didinti pardavimus naudojant user-generated turinio platformą. Unboxed pateko tarp 11 kompanijų iš viso pasaulio į lyderiaujančio JAV B2B akceleratoriaus “Alchemist” programą. Forbes 2015 m. išrinko kompaniją, kaip “Startup to Watch”. 

 

12:35 - 13:35

Ilgoji pertrauka

 

 

13:35 - 14:10

Turinio rinkodara: madinga ar neišvengiama?

Įžvalgos apie naujas tendencijas komunikacijoje. Turinio rinkodara, praktiniai pavyzdžiai ir išmoktos pamokos.

Liudas Rimkus

Liudas Rimkus, SEB banko rinkodaros departamento direktorius SEB banke nuo 2004 m., dirbęs prekės ženklo vadovu, verslo klientų rinkodaros vadovu. VGTU inžinerinės ekonomikos ir vadybos magistras.

 

 

 

 14:10 - 14:50

 

 

Influenceris- pasitikėjimo brokeris

Įtakos skleidėjas, influenceris, nuomonės lyderis: jis įtakingas, bet kas jums iš to? Ar gali padėti jums? Jis gali kainuoti labai brangiai, jis gali kelti sąlygas, kokių niekada neišgirsite, pirkdami reklamos plotą arba laiką tradicinėje žiniasklaidoje, bet ar visa tai yra geras sumanymas? Nepaisant abejonių, neapibrėžtumo ir garantijų nebuvimo, influenceriai valdo, nes jie yra pasitikėjimo žaidimo karaliai, tačiau pasitikėjimas, kaip ir meilė, gaunamas sudėtingai, ir ne vien perkamas už pinigus.  .

Andrius Užkalnis

Andrius Užkalnis, vienas labiausiai skaitomų Lietuvos autorių ir dažniausiai kviečiamų kalbėtojų, garsėja universalumu ir nesibaigančiu savo vaidmenų ir pritaikymų išradinėjimu. Todėl nė vienas kitas asmeninis prekės ženklas nėra taip įvairiapusiškai monetizuojamas, kaip "Užkalnis".

 

 

 

14:50 - 15:15

Kaip atrodys sėkmingas turinio projektas?

DELFI grupė per metus sėkmingai įgyvendina per 150 turinio projektų. Kur yra sėkmės paslaptis? Ir kaip sukurti turinio projektą ne tik klientui, bet ir skaitytojui?

Jonas Gilys

Delfi pardavimų vadovas Didžiausio naujienų portalo Delfi.lt Pardavimo skyriaus vadovas, patirtį prieš šį ypatingai dinamišką darbą kaupęs: M-1 radijo stočių grupėje, kaip marketingo ir plėtros vadovas; Shibsted grupėje kaip reklamos projektų vadovas; „Digital Academy“ kaip pranešėjas temomis apie socialinę mediją bei Facebook‘ą; teisės bei istorijos studijose Vilniaus Universitete  

 

 

 

15:15 - 15:40

5 klausimai naujienų portalui, prieš planuojant turinio rinkodaros veiksmus

Turinio rinkodara tapo dažniausiai linksniuojamu terminu interneto reklamos rinkoje. Ką privalu aptarti, kad turinio rinkodara padėtų pasiekti tikslus?

Marius Stanevičius

Marius Stanevičius 15min pardavimų vadovas: „Jau 15 metų dirbu interneto portaluose, pastaruosius 4 metus vadovauju 15min reklamos skyriui. Dėl nuolat besikeičiančios ir besivystančios srities kartais atrodo, kad darbas portale yra labiau mokymosi procesas, nei darbas. Būvimas novatoriškos komandos dalimi bei kasdienis naujų galimybių atradimas įtraukia labiausiai.“

 

 

15:40 - 16:05

Kavos pertrauka

 

 

16:05 - 16:30

Viskas, ką žinote apie Facebook yra melas

Viskas, ką jūs žinote apie turinio rinkodarą Facebook'e yra netiesa. Koncentruotas pranešimas tik su naudinga ir realiai įgyvendinama informacija, padėsiančia efektyvinti jūsų komunikaciją, padidinti Facebook pardavimus.

Gytis Labašauskas

Šiuo metu Gytis dirba iProspect Lithuania, kur jis vadovauja verslo plėtrai, klientų skaitmeninės komunikacijos strategijų kūrimui ir įgyvendinimui Baltijos šalyse.

 

 

16:30 - 16:55

Ko reikia efektyviam projektui LinkedIn? Efektyviausi Turinio Marketingo projektai ir atmintinė.

LinkedIn‘e surasime daugelio verslo įmonių sprendimų priėmėjus ir darbuotojus. Kuo skiriasi komunikacija socialiniuose tinkluose nuo profesinių tinklų? Kokios yra turinio kūrimo ir sklaidos galimybės bei strategijos? Kaip sėkmingai formuoti organinę ir mokamą strategiją LinkedIn tinkle? Šio pranešimo metu iš pirmųjų lūpų – kaip LinkedIn panaudoti verslui Lietuvoje ir užsienyje, įskaitant galimybių studiją, praktinius patarimus, bei sėkmingų kampanijų pavyzdžius.

Marius Ivanovas

Marius Ivanovas atstovauja tarptautinę internetinio marketingo kompaniją HTTPOOL - išskirtinę socialinių tinklų LINKEDIN ir TWITTER atstovę Centrinės ir Rytų Europos šalyse, taip pat ir pabaltyje. Turintis daugiau nei 20 metų patirtį marketingo ir pardavimų srityje, jis yra vienas iš HTPOOL partnerių, atsakingas už "performance marketing" ir "business intelligence" vertikales CEE, Indijoje, bei Hong Konge. 

 

 

16:55 - 17:20

Kodėl Jums Instagram reikėjo būti jau vakar?

Realūs atvejai ir jų analizė iš sėkmingų ir nepavykusių komunikacijos kampanijų Instagram socialiniame tinkle. Ką daryti, kad Jūsų atvejis būtų sėkmingas?.

Mantvydas Leknickas

Kas yra Mantvydas Leknickas? Rašytojas, poetas ir socialinių tinklų reklamos agentūros cocos.lt direktorius, puikiai išmanantis visas socialinių tinklų subtilybes ir galintis pasidalinti įžvalgomis, kurios Jūsų verslą pavers matomu.

 

 

17:50 - ...

Pokalbiai prie vyno taurės

 

 

 


  

APŽVALGA | DETALI PROGRAMA | APIE LIMA DAY | DALYVIO MOKESTIS | REGISTRACIJA

 

 

 

APIE LIMA DAY

 

Kas yra LiMA DAY?

LiMA DAY – vienas didžiausių ir laukiamiausių renginių Lietuvoje ne tik LiMA nariams, bet ir visai marketingo bendruomenei. Čia susirenka keli šimtai marketingo profesionalų pasidalinti patirtimi ir tendencijų įžvalgomis, pasisemti idėjų, įžvalgų ir žinių iš Lietuvos ir užsienio praktikų bei teoretikų.

LiMA DAY konferencijos vyksta visuose Lietuvos LiMA skyriuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) jau kelerius metus iš eilės. Jose jau kalbėjome apie marketingo ateitį 2020-aisiais, turinio marketingą, emocinį marketingą, įvaizdžio svarbą, pardavimus internete, B2B marketingą, skaitmeninį marketingą ir kitomis temomis.

Kam skirta?

Renginys skirtas marketingo bendruomenei: prekės ženklų vadovams, marketingo vadovams ir vadybininkams, komunikacijos specialistams. Tema taip pat aktuali komercijos, pardavimų ir produktų vadybininkams ir vadovams, įmonių vadovams bei smulkaus verslo savininkams.

 

DALYVIO MOKESTIS

BIlieto kaina: 69 Eur* 89 Eur.

*Pasiūlymas galioja iki rugsėjo 26 d.

 

Kaina LiMA nariams: 49 Eur* (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

 

Mokesčiai nurodyti įskaitant PVM.

*Kiekvienam konferencijos dalyviui „MALO CLINIC | DPC“ dovanoja profesionalią burnos higienos procedūrą!

 

Registracijos laikas baigėsi