Artimiausi renginiai

 

LiMA DAY Vilnius 2015. Didysis O marketinge!

2015-11-19, Vilnius, Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E | Laisvų vietų skaičius: 320

 

 

 

DIDYSIS O MARKETINGE!

 

 

APŽVALGA | DETALI PROGRAMA | APIE LIMA DAYDALYVIO MOKESTISREGISTRACIJA

 

8:30 - 9:00

Registracija, kava

9:00

Konferencijos pradžia

 

Konferencijos vedėjas Ignas Krupavičius

1 tema: #marketingas kaip strategija

   BIG O: verslo sėkmė su marketingu  

 

 

 9:10 - 9:45

 Atidarymo kalba  
Marketingo svarba permainų laikais

Gyvename neramiais laikais. Dėl technologinių pokyčių daugelis įmonių turi keisti savo verslo modelius. Verslams daromas didelis spaudimas nuosekliai ir darniai (angl. sustainably) kurti vertę. Sudėtingos veiklos aplinkybės vis labiau apsunkina strateginių planų kūrimą, tad keičiasi ir marketingo vaidmuo – jis palaipsniui tampa neišvengiamų pokyčių sėkmės raktu.

Pranešimas anglų kalba: The Importance of Marketing in Turbulent Times

„Be marketingo būsite atskirti nuo ateities“

Dr. Ivo Matser – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto generalinis direktorius, vadovų magistrantūros dekanas bei NIMA (angl. Netherlands Institute for Marketing) valdybos pirmininkas. I. Matser turi ekonomikos ir marketingo išsilavinimą bei yra sertifikuotas Europos marketingo specialistas. Be anksčiau išvardintų pareigybių, jis yra kelių įmonių, institucijų bei tarptautinių aukštojo mokslo akreditacijos įstaigų valdybų narys arba pirmininkas 

 

 

Ivo Matser

 

 9:45 - 10:10

 Metų CMO 
Verslo transformacija: nuo chemijos link prekės ženklo

„BIOK laboratorija“ savo pavyzdžiu paneigia pagrindinį rinkodaros mitą, kad tik didelės korporacijos gali užsiimti rinkodara. Ši nedidelė lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai veikia itin konkurencingoje kosmetikos rinkoje jau beveik 25 metus. Per paskutinius 10 metų jos pardavimai išaugo net 5 kartus! Pranešime – atvirai apie lietuviškos kosmetikos lyderių rinkodaros virtuvę: įdomiausios istorijos, atradimai ir… nesėkmės.

„Kas pasakė, kad Lietuvoje nėra tikrų rinkodaristų, vieni „reklamščikai”?“

Romualda Stragienė dirba „BIOK laboratorijoje“ nuo 2005 m., šiuo metu vadovauja rinkodaros skyriui ir rūpinasi įmonės viešaisiais ryšiais, verslo plėtra ir naujų produktų vystymu. Prieš tai dirbo projektų vadove kūrybos ir žiniasklaidos planavimo agentūrose. 2015 m. Romualda išrinkta metų marketingo vadove. 

 

 

Romualda Stragienė

   BIG O: marketingas ne verslo įstaigoje  

 

 

 10:10 - 10:35

Organizacijos ego ir rinkodara. KTU atvejis

Šiuolaikinės organizacijos augimas turi kelias paprastas sąlygas: rinkodara yra strateginio valdymo dalis; subsidiarumas ir procesai organiškai pritapę; vadovai yra lyderiai. Ar sunku to siekti ne-verslo organizacijoje? Taip, labai. Ar įdomu? Be galo. Ką galite? Viską.

„Būk ne rinkodaros specialistu, būk lyderiu (turinčiu gerą skonį)“

Ornela Ramašauskaitė atsakinga už KTU įvaizdį ir rinkodaros bei komunikacijos valdymą. Prieš tai dirbo su meno kūrinių vertinimu ir meno kolekcijų formavimu, fotografija ir kultūros politikos apžvalgomis. 

 

Ornela Ramašauskaitė

 10:35 - 10:55

Kavos pertrauka

 

2 tema: #prekės ženklo vertės kėlimas

   BIG O: prekės ženklo vertės kėlimas  

 

 

10:55 - 11:30

 

 Metų agentūra 
Prekės ženklo vertė ir karvašūdžio rinkodara

Šiandien, kai sukurti ir išlaikyti konkurencinį pranašumą yra labai sudėtinga, rinkodaros specialistai vis dažniau pasiduoda pagundai realius prekės ženklo įsipareigojimus iškeisti į beverčius emocinius lozungus. Tokie sprendimai gimdo vis daugiau reklamos, kuri neturi nei ką pasakyti, nei ką pasiūlyti. O juk reklamuoti prekės ženklą, kuris nekuria vartotojui realios pridėtinės vertės yra tas pats, kas mėtyti pinigus į balą.

Lietuvoje klestinti karvašūdžio rinkodara vartotojams diegia ubagų mentalitetą

Jonas Banys – žurnalistas, scenaristas, komunikacijos specialistas. Veiklą reklamoje pradėjęs 1999 metais, dirbo su tokiais prekės ženklais kaip Švyturys, Utenos alus, SEB bankas, Lietuvos draudimas, Tele2 ir daugeliu kitų. 

 

Jonas Banys

 

  11:30 - 12:05

 

 

Kaip aš susikūriau Beatą Tiškevič.
15 paklydimų ir klaidų

Šiame pristatyme pasidalinsiu su jumis savo praktine patirtimi įgytomis žiniomis apie asmeninio vardo kūrimą, savo auditorijos formavimą ir kryptingą judėjimą tikslų link. Kadangi visa tai dariau be teorinių žinių, būta labai daug klaidų, norėčiau su jumis jomis pasidalinti, kad jums netektų mokytis iš savųjų.

„Emocijos: jos trukdo ar padeda asmeninio vardo kūrimui?

Beata Tiškevič-Hasanova 

 

 

Beata Tiškevič

   BIG O: vertės didinimas per inovacijas  

 

 

 

 12:05 - 12:30

Robotų ateities perspektyvos namuose ir versle

Kasdien, vis dažniau ir dažniau girdime tokius žodžius, kaip robotas, inovacijos, ateitis. Kaip iš tikrųjų robotai keičia mūsų gyvenimus? Kokia yra jų dabartinė rolė? Ir kokios yra Robotų ateities perspektyvos namuose ir versle? Į šį ir kitus klausimus apie technologijas bei inovacijas geriausiai galės atsakyti ne kas kitas, o vienas iš pažangiausių pasaulyje humanoidinių robotų – robotukas NAO. Taip pat jam kompanija palaikys jo draugas, Robotikos Akademijos partneris, Kristijonas Vasiliauskas.

„Šiandien žaislas, rytoj darbuotojas

Kristijonas Vasiliauskas, Robotikos Akademijos partneris 

 

 

Robotukas NAO ir Kristijonas Vasiliauskas

12:30 - 13:30

Pietų pertrauka

 

3 tema: #prekės ženklo istorijos sklaida

   BIG O: laiminti turinio rinkodara  

 

 

13:30 - 13:55

Vartotojų papirkinėjimas turiniu. Kas kuria vertę?

Ne kartą girdėta ir skaityta, kad turinys yra karalius. Gerai, sutinkam. Tačiau karalius karaliui nelygus. Tad kiek svarbus pats turinys, o kiek jo pateikimo formos? Koks turinys kuria vertę? Kokios geriausios jo kūrimo praktikos ir tendencijos? Visa tai ir dar daugiau naudingo turinio Tomo Nemuros pranešime šių metų LiMA Day Vilnius.

„Komunikacija nebeprivalo remtis tik viena žinute

Tomas Nemura – skaitmeninės rinkodaros agentūros „Chocolate Agency“ ir reklamos mokyklos „Atomic Garden“ skaitmeninės komunikacijos kurso vadovas bei interneto rinkodaros mokymų ir sertifikavimo centro „Digital Academy“ lektorius. Tomas – prekių ženklų plėtros ekspertas, sukaupęs ypač daug patirties internetinės bei socialinių tinklų komunikacijos srityse.

 

 

Tomas Nemura

 

 13:55 - 14:30

Socialinės medijos revoliucija

Bendraujantis, aktyvus ir norintis išskirtinio dėmesio – toks yra šiuolaikinio vartotojo įvaizdis. Šiuolaikinis vartotojas tampa vis labiau atsparesnis tradicinėms reklamos priemonėms ir vis dažniau pasikliauja jį supančia aplinka socialinėje erdvėje. Taigi, kaip mums, marketingo ir komunikacijos specialistams, nepasimesti toje erdvėje ir kaip efektyviai išnaudoti sukauptus duomenis? Kokie yra naujausi socialinės medijos formatai ir kokios tendencijos? Visa tai ir dar daugiau – Gyčio pranešime.

„Socialinė medija leidžia išmatuoti pardavimus ir fizinėje erdvėje

Gytis Labašauskas – pasaulyje pirmaujančios skaitmeninės rinkodaros agentūros iProspect Lietuva kūrybos ir strategijos vadovas. Jis yra atsakingas už socialinės medijos projektus, ilgalaikes ir trumpalaikes skaitmeninės komunikacijos strategijas Baltijos regione. Gytis aktyviai domisi naujausiomis technologijomis ir jų įtaka nusistovėjusioms industrijų normoms.

 

Gytis Labašauskas

 

14:30 - 14:55

Prekės ženklas – žurnalistas, žiniasklaidininkas, pilietis

Turinio rinkodara prekės ženklą priverčia išmokti ne tik žurnalisto, bet ir žiniasklaidininko amato. Maža to, siekdamas geresnio ir patrauklesnio turinio prekės ženklas turi mąstyti ir elgtis kaip tikras pilietis. Brand journalism, Storytelling ir panašios disciplinos tampa kasdienybe, o idėjų turiniui yra labai daug.

Pirmasis, funkcinio turinio, lygis jau tampa higiena. Antrajame, emocinio turinio, lygyje konkurencija sparčiai auga. Trečiajame, vertybinio-socialinio turinio, lygyje dar yra vietos.

„Darai turinio marketingą, ar gamini turinio šiukšles?

Kęstutis Gečas, „INK agency“ vyr. partneris.

 

Kęstutis Gečas

14:55 - 15:15

Kavos pertrauka

 

4 tema: #vartotojo pritraukimas ir įtraukimas

   BIG O: duomenimis grįsta komunikacija  

 

 

15:15 - 15:40

Kai reklama internete nespaudžiama

Vertinant reklamos internete ROI daugiausiai dėmesio vis dar skiriama banerio paspaudimui. Vis dėlto ir patys parodymai atneša grąžą, tačiau jos didelė dalis marketingistų neskaičiuoja. Pristatyme nagrinėjama, kokią įtaką vartotojui daro skydelio pamatymas be paspaudimo ir kokiais būdais galima apskaičiuoti tokio kontakto vertę.

„Matuojant reklamos efektyvumą internete vien paspaudimų neužtenka

Povilas Goberis jau penkerius metus konsultuoja ir edukuoja „Gemius“ klientus internetinės reklamos ir komunikacijos, tyrimų bei auditorijos elgsenos analizės klausimais. Reikšmingą jo darbo dalį užima inovatyvių sprendimų paieška ir diegimas. 

 

 

Povilas Goberis

   BIG O: vartotojo trauka  

 

 

15:40 - 16:00

Taikinio strategija. Kaip pritraukti klientus?

Įmonės tikisi turėti daug klientų ir išlaikyti juos, tačiau dažnai daugelis jų neturi klientų pritraukimo strategijos, chaotiškai naudoja vieną ar du būdus gauti pajamų arba neįvertina, kad tai, kas veikė praėjusiais metais, šiemet nebūtinai bus pats geriausias variantas.

Žano pranešime išgirsite, nuo ko pradėti norint sukurti efektyvią klientų pritraukimo strategiją, susipažinsite su paprastu įrankiu, padėsiančiu jums pasiekti trokštamų rezultatų kasdieniniame savo darbe.

„Kokybiškų paslaugų ir produktų turime, tačiau kur mūsų klientai?

Žanas Gongapševas – „Mokymų akademijos“ ir TRIPLE A GmbH partneris, elgsenos treneris, sertifikuotas koučeris, Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming™. Žano ekspertinės sritys: pardavimai, komunikacija, derybos, klientų aptarnavimas, asmeninis tobulėjimas. 

 

 

Žanas Gongapševas

 

 16:00 - 16:55

 

 Pagrindinis pranešimas 
Psichologija marketinge: kaip įtikinti pirkti

Įtikinti – pasiekti, kad Jūsų tikslinė auditorija pasirinktų tai, ką Jūs jai siūlote pasirinkti. Žinoma, tik sąžiningais ir etiškais būdais.

Nesąmoninga elgsena, emocijų ir iracionalumo įtaka, greitas mąstymas ir impulsyvūs sprendimai – tai, kuo pasižymi šiandienos visuomenė. Ir mes, marketingo specialistai, galime tai efektyviai išnaudoti – panaudojant įtikinimo taktikas vartotojus nukreipti mūsų norima kryptimi. Ypatingai interneto erdvėje, kur kiekvienas veiksmas gali būti įsimenamas, matuojamas ir analizuojamas.

Pranešimas anglų kalba.

„Visi turime abejonių. Įtikinti pirkti reiškia jas pašalinti!“

Pagrindinis konferencijos pranešėjas (angl. keynote), medijų psichologas Mischa Coster iš Nyderlandų, supažindins mus su psichologijos ir strategijos pasauliu. Mischa pasidalins mokslinėmis įžvalgomis bei praktiniais pavyzdžiais kaip efektyviausiai įtakoti žmones panaudojant įtikinančią komunikaciją (angl. persuasive communication). Kad pirktų mūsų siūlomas prekes, pirktų daugiau ir dažniau. 

 

Mischa Coster

 

16:55 - 17:20

Marketingo svarba iš naujo atrandant Bažnyčią

Kaip šiuolaikinius vartotojiškus žmones sugrąžinti į tikėjimą? Kaip dvasingumas pradeda atrasti savo vietą versle? Ko iš Bažnyčios gali pasimokyti marketingo žmonės?

Visi mes šiandien norim greito rezultato. Ir versle, ir asmeniniame gyvenime. Bet greiti rezultatai nualina resursus ir juos vis reikia keisti, ieškoti naujų. Dvasingumas yra patikimas kelias į tvarumą. Jei mes norime pasiekti gerų rezultatų – ilguoju periodu neapsieisime be kertinių kolonų, tokių kaip pagarba ir pasitikėjimas. Pagarba ir pasitikėjimas kainuoja brangiai, bet atsiperka šimteriopai. Kaip šį požiūrį integruoti į šiandieninę visuomenę ir verslą? Kunigas pasidalins savo patirtimi buriant Bažnyčios bendruomenę, kaip gana neįprastais būdais jam sekasi pritraukti gausaus „fanklubo“ narius į mišias, kuriose neretai išvysi ir Lietuvoje gerai žinomų žmonių.

„Marketingas ir bažnyčia gali vienas kitam pasitarnauti“

Kun. Algirdas Toliatas – vyriausias Lietuvos policijos kapelionas. Baigė filosofijos studijas Prancūzijoje ir teologijos mokslus Italijoje. Jį galite sutikti šv. Ignoto bažnyčioje laikant mišias ir po jų linksmai bendraujant su bendruomenės nariais „suneštinėje“ puotoje, važinėjant motociklu Vilniaus gatvėse bei bet kuriame įdomiame „žemiškame“ renginyje, kurių jis nevengia siekdamas kuo plačiau paskleisti savo idėjas. Savo populiariuosius pamokslus audio formatu kunigas talpina tinklaraštyje, žinoma, aktyviai komunikuoja ir socialiniuose tinkluose. 

 

Algirdas Toliatas

 nuo 17:20

Pokalbiai prie vyno taurės

 

 

 

APŽVALGA | DETALI PROGRAMA | APIE LIMA DAYDALYVIO MOKESTISREGISTRACIJA

 

 

Registracijos laikas baigėsi