Kandidatavimo paraiška ir procesas

 

1. Kandidatas, LiMA narys, užpildo prašymo formą lima.lt puslapyje + BDAR sutikimą
SMP kandidatavimo forma

2. Forma yra peržiūrima LiMA atstovo, tikrinama, ar visa ir kokia informacija yra pateikta. 

3. Kandidatas yra informuojamas el. paštu, ar jo prašymas bus svarstomas tolimesniame etape. 

4. Jeigu informacijos nepakanka arba pateikti nepakankamai validūs kvalifikacijos įrodymai, susisiekiama su kandidatu dėl papildymo. Jei papildyta informacija nėra pateikta, prašymas nesvarstomas. 

5. Reikalavimus atitinkantis prašymas ir dokumentai su įrodymais yra (perduodami EMC) ir pradedamas kandidatavimo procesas, atitinkantis EMC standartus. (perduodama EMC atstovams)

6. Sprendimas dėl SMP titulo suteikimo/nesuteikimo yra priimamas per 10 d.d. ir kandidatas apie jį yra informuojamas el. paštu. 

7. Sulaukus neigiamo sprendimo, kandidatui yra siunčiamas atsakymas ir suteikiami patarimai, kokie galimi kiti veiksmai, norint gauti titulą. BDAR 3 metai laikyti duomenis, su tikslu susisiekti, kad paplidytu duomenis

8. Sulaukus teigiamo sprendimo, kandidatas informuojamas ir aktyvuojamas jo titulas EMC duomenų bazėje. 

9. SMP yra užregistruojamas platformoje EMC CPD, kuriame pats(i) registruosite ir stebėsite savo mokymo(si) procesą ir taškus: https://lima.portal-agylia.com. Laiškas su prisijungimo informacija „Account created: EMC CPD“

10. SMP gauna specialų sertifikatą su jam unikaliu numeriu viešinimui ir galimybę naudoti „SMP“ titulo trumpinį po vardo ir pavardės Linkedin profilyje, CV, parašuose ir t.t. bei SMP logotipą. 

11. SMP pasirašo sutikimą su sąlygomis (Terms of Retaining certification) ir Etikos kodeksą (Code of Conduct) ir įsipareigoja tris metus kaupti taškus, siekiant išlaikyti titulą ir tobulinimosi visą gyvenimą įsipareigojimą.