NARYSTĖ

 

Kviečiame Lietuvos marketingo profesionalus iš skirtingų verslo sričių tapti Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) nariais!

 

LiMA – tai 19 metų veikianti organizacija ir bendruomenė, vienijanti daugiau nei 1400 marketingo srityje dirbančių specialistų ir vadovų. Asociacijos skyriai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. LiMA misija - stiprinti marketingą Lietuvoje.

 

 

LiMA narystės naudos:

 

  1. PRISIDĖJIMAS prie marketingo stiprinimo Lietuvoje.
  2. ŽINIOS. Marketingo žinių gilinimas ir bendrųjų kompetencijų ugdymas daugiau negu 70 LiMA edukacinių seminarų nemokamai, o kituose LiMA mokymuose ir konferencijose su specialia nuolaida.
  3. ŽMONĖS. Pažintys, bendradarbiavimas ir priklausymas daugiau negu 1400 narių turinčiai Lietuvos marketingo specialistų ir vadovų bendruomenei. 
  4. PATIRTYS. Praktiniai patarimai iš kitų verslo sferų marketingo specialistų ir vadovų bei galimybė savo patirtimis dalintis su kitais virtualiame LiMA forume ir networking'o renginiuose. 
  5. NAUJOVĖS. Naujų metodikų, rinkos naujienų, tyrimų bei tendencijų informacija.
  6. KVALIFIKACIJA. Specialios nuolaidos tarptautiniams LiMA marketingo kvalifikaciniams kursams.
  7. NUOLAIDOS. Ypatingos kainos konferencijoms LiMA DAY, LiMA CMO SUMMIT ir LiMA mokymuose, daug nuolaidų kitų organizuojamoms marketingo konferencijoms, mokymams ir seminarams.

Daugiau LiMA narystės naudų -->

 

  

 

LiMA narystės tipai: 

 

LiMA nariu gali tapti fiziniai asmenys, dirbantys marketingo srityje ir/ar turintys marketingo srities išsilavinimą ir/ar turintys reikšmingos marketingo darbo patirties. 

LiMA nariu gali būti Lietuvoje veikiantys juridiniai asmenys, kurių veikla yra susijusi su Asociacijos veikla ir tikslais.  

Plačiau apie LiMA narystės tipus -->

 

Stojimo į LiMA eiga:

 

Norint tapti LiMA nariu, reikia:

1. užpildyti LiMA narystės paraišką;

2. gauti LiMA valdybos patvirtinimą;

3. sumokėti stojimo bei einamųjų metų nario mokesčius (mokesčius gali apmokėti ir nario darbdavys). Plačiau apie LiMA narystės mokestį --> 

 

Fizinio nario paraiška

Juridinio nario paraiška

 

   

 

Laukiame jūsų prisijungiant prie Lietuvos marketingo bendruomenės!

 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Gabrielė Anilionienė

narystes@lima.lt

+370 672 90 607