<

Artimiausi renginiai

 

LiMA DAY Šiauliai 2016. DĖMESIO STRATEGIJA

2016-02-26 00:00, Šiauliai, Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16

 

 

 

DĖMESIO STRATEGIJA

Kaip šiandien pasiekti ir sudominti klientą?

 

APŽVALGA DETALI PROGRAMA APIE LIMA DAY | DALYVIO MOKESTIS

 

 

 

DETALI PROGRAMA

 

Registracijos pradžia: 9:00 - 9:45 val.

 

 9:45 - 10:30

 Metų agentūra  
Kaip keičiantis vartotojų poreikiams, reklamos formoms ar medijų vartojimui, likti kūrybiškam, įdomiam ir naudingam

Dovilė pasakos apie tai, kaip geras istorijas keičia šiuo metu pasaulyje vykstanti didžiulė vartotojų įpročių ir technologijų evoliucija. Turėdama didžiulę darbo reklamos agentūrose patirtį ir dirbdama su didžiausiais Lietuvos klientais, Dovilė kasdien laužo galvą kaip, keičiantis vartotojų poreikiams, reklamos formoms ar medijų vartojimui, likti kūrybiškam, įdomiam ir naudingam.

Misija įmanoma: kaip suvilioti išlepusią auditoriją?

Dovilė Filmanavičiūtė prieš gerą dešimtmetį karjerą pradėjusi kaip žurnalistė, vėliau savo širdį Dovilė Filmanavičiūtė amžiams atidavė reklamai. Šiuo metu vadovauja Skaitmeninių sprendimų skyriui agentūroje „Adell Taivas Ogilvy“. Nebetiki tradicine reklama 15–75 metų auditorijai iš didžiųjų Lietuvos miestų, gaunančiai didesnes nei vidutinės pajamas. Kiekvieną dieną priima iššūkį kurti ne šiaip sau reklamą, o turinį, kuris priverstų vartotojus pamilti prekės ženklus, su kuriais Dovilė dirba. Jos portfelyje – darbo su didžiausiais Lietuvos ir Baltijos šalių prekės ženklais, tokiais kaip „Tele2“, IKI, „Stumbras“, „Lietuvos draudimas“, SEB ir daugelis kitų - patirtis. 


 

 Dovilė Filmanavičiūtė

10:30 - 10:50 

Kaip prekės ženklai mėgina išsiskirti ir kovoja dėl vartotojų dėmesio. Būdai ir priemonės būti pastebėtiems ir nepasimesti interneto platybėse

Augant prekės ženklų investicijoms į komunikaciją internete, didėja ir reklaminis triukšmas. Neretai užduodame sau klausimus, ar mūsų žinutė buvo pastebėta? Ar nepasimėtė interneto platybėse tarp gausybės žinučių? Pranešimo metu pasidalinsime patirtimi, kaip prekės ženklai mėgina išsiskirti ir kovoja dėl vartotojų dėmesio. Nuo neįprastų ar net agresyvių reklamos formų iki turinio rinkodaros, siekiant prikaustyti vartojo dėmesį.

Kova dėl vartotojo dėmesio skaitmeninėje erdvėje

Tadas Kupsčys - reklamos planavimo agentūros „Omnicom Media Group“ skaitmeninės komunikacijos padalinio „Resolution Media“ vadovas. Tadas komunikacijos versle 8 metus, iš kurių pastaruosius 5 dirba su skaitmenine komunikacija. Per šį laikotarpį ruoštos ir įgyvendintos didžiausių rinkoje prekės ženklų komunikacijos strategijos – Omnitel, TEO, Švyturys, Swedbank, Nissan ir daugelio kitų. 


 

 Tadas Kupsčys

 

 10:50 - 11:30

 Pagrindinis pranešimas  
Karščiausios socialinių tinklų tendencijos, jų panaudojimo galimybės bei naujovės, kurios gali padėti pasiekti efektingų rezultatų

Facebook'ą šiais laikais naudoja bene visi prekės ženklai. Informacijos ir nuomonių apie tai, kaip teisingai ir efektyviai išnaudoti socialinius tinklus lyg ir užtenka, tačiau kaip žinoti, kuriomis žiniomis pasitikėti, o kuriomis - ne. Šį kartą pakalbėsime apie karščiausias socialinių tinklų tendencijas, jų panaudojimo galimybes bei naujoves, kurios gali padėti pasiekti efektingų rezultatų. O temą nagrinės pilną skaitmeninės komunikacijos paslaugų spektrą siūlančios agentūros „Socialus marketingas“ direktorius Arijus Žakas.

Socialiniai tinklai: Žaidimo taisyklės pasikeitė

Arijus Žakas – visas skaitmeninės reklamos ir komunikacijos paslaugas teikiančios agentūros „Socialus marketingas“ vadovas. Arijus 7 metus dirbo žiniasklaidoje, vėliau – vadovavo kelių įmonių marketingo skyriams. Visą parą prie Facebook‘o prisijungęs ir Facebook ligoniu save vadinantis komunikacijos specialistas yra aktyvus Lietuvos marketingo asociacijos narys.  

 Arijus Žakas

Kavos pertrauka 11:30 - 11:45

 

 11:45 - 12:25

Kaip plyname lauke kurti produktus ir paslaugas? Apie ateities kultūrą, kurią šiandien dar tik jaukinamės

Keturių ženklų integracijos, du intelektualūs produktai, sukurta paklausa, kuri viršijo lūkesčius... – šiame pranešime viskas apie rinkodarą be pagražinimų. Kaip plyname lauke kurti produktus ir paslaugas? Kaip suburti talentingus kūrėjus po vienu stogu ir leisti jiems dirbti, kad paskui galima būtų džiaugtis jų darbo rezultatais? Kaip kurti realią vertę? Ir galiausiai, apie ateities kultūrą, kurią šiandien dar tik jaukinamės.

Kaip sukurti produktą, kurio niekam nereikia, nes jo niekas nežino?

Artūras Bulota- „Talent Garden“ įkūrėjas, reklamos srityje dirbantis daugiau kaip 10 metų. 


 

 Artūras Bulota

 

12:25 - 12:45

AB „Šiaulių bankas“ sėkmės atvejis

Praktinis žvilgsnis į Šiaulių banko prekės ženklo grafinės išraiškos transformaciją ir tęstinumą. Logotipas - tai prekės ženklo atspindys: jo šerdis, strategija, idėja... Paprastai logotipai keičiami ar tobulinami kas 7-12 metų, nes kinta aplinka, kontekstas, žmonės. Žmonės nori, kad kartu keistųsi ir jų vartojami prekių ženklai. Kaip logotipas komunikuoja prekės ženklo reikšmę, vertes, kaip jis gali tapti pokyčių simboliu?

Marketingo žingsniai, kuriuos verta rinktis

Apie Šiaulių banko prekės ženklo pokyčius pasakos Šiaulių banko rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Daiva Grikšienė

Pietų pertrauka 12:45 - 13:40 

 

 13:40 - 14:20

Vartotojų dėmesys yra žemas, fragmentuotas ar periferinis. Vis tik tai nereiškia, kad tokiomis sąlygomis reklama neveikia

Aukštas vartotojų dėmesys reklamai neabejotinai yra ideali siekiamybė. Tačiau daugeliu atvejų vartotojai nei turi noro, nei galimybių tokį dėmesį jai skirti: tenka susitaikyti, kad vartotojų dėmesys yra žemas, fragmentuotas ar periferinis. Vis tik tai nereiškia, kad tokiomis sąlygomis reklama neveikia. Tyrimų rezultatai liudija priešingai, o naujausi psichologijos mokslo atradimai padeda paaiškinti, kokie konkretūs mechanizmai tai pagrindžia.

Reklama be dėmesio: (ne)veikia

Marius Kalanta - socialinių mokslų daktaras, KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslo instituto vienas iš steigėjų. Turi 14 metų projektų valdymo ir strateginio planavimo patirtį rinkodaros komunikacijos srityje. Moksliniai interesai apima vartotojų elgsenos psichologinius, socialinius ir kultūrinius veiksnius bei rinkodaros komunikacijos veikimo modelius. 


 

 Marius Kalanta

  14:20 - 15:00

Kaip išsiskirti iš kitų ir pelnyti tai, kas yra sunkiausiai iškovojama ir sunkiausiai išlaikoma – dėmesį sau?

Kas mus visus sieja? Bendražmogiškas gyvenimo ritmas, kuris leidžia lengvai nuspėti: visi mes šiandien pabudome, visi mes atsikėlėme iš lovos, visi nuėjome į tualetą ir nusiprausėme. Visi mes šiandien papusryčiavome, visi sėdome į transporto priemonę ir visi atvykome į darbą. Visi grįšime namo ir visi eisime į tualetą, išsivalysime dantis ir eisime miegoti. Kaip šiame „Excel Template“ lentelės principu sudėliotame gyvenime mes galime išsiskirti iš kitų ir pelnyti tai, kas yra sunkiausiai iškovojama ir sunkiausiai išlaikoma – dėmesį sau? Tik per istoriją, kuri šiais vienodo gyvenimo ritmo ir tradicinių verslo metodų aplinkoje padeda parduoti ir įtikinti. Kaip tai daroma ir kas daroma blogai?

Storytelling'as ir Faktokaita. Ar Tu esi išvis kam nors įdomus?

Giedrius Drukteinis, komunikacijos agentūros „Reichmann Communications“ vyresnysis konsultantas, rašytojas, žurnalistas - nuolatinis didžiausių Lietuvos periodinių leidinių autorius, komunikacijos konsultantas.


 

Giedrius Drukteinis

 

15:00 - 15:15 

AB „Gubernija“ sėkmės atvejis

AB GUBERNIJA yra seniausia Lietuvoje veikianti įmonė ir seniausia šalies alaus darykla, išaugusi iš dvaro bravoro. Šiauliuose veikiančioje alaus darykloje puoselėjamos senosios tradicijos, natūralumo ir autentiškumo dvasia. AB GUBERNIJA neseniai paminėjo 350 metų jubiliejų. Karališkos sukakties proga, alaus darykla išleido riboto leidimo alų „GUBERNATORIUS“. Jubiliejinio produkto receptą sukurti padėjo tūkstančiai alaus gurmanų, o jo dizainą įkvėpė kelis šimtmečius menančios istorijos.

Marketingo žingsniai, kuriuos verta rinktis

Apie išskirtinio produkto kūrimo subtilybes pasakos AB GUBERNIJA komunikacijos projektų vadovas Stasys Šlioža. 


 

 Stasys Šlioža

 

15:15 - 15:30

UAB „Vilmers“ sėkmės atvejis

UAB „Vilmers“ – Šiauliuose įsikūrusi kokybiškų skandinaviško stiliaus minkštųjų baldų gamintoja, šioje srityje dirbanti nuo 1997 metų ir nuolat stiprinanti, tobulėjanti kokybės ir kūrybos srityse. Naują etapą įmonė pradėjo su norvegiškos kilmės Vilmers vardu, kuris atspindi skandinavišką požiūrį į klientų aptarnavimą ir verslo valdymo standartus. Su Vilmers ženklu įmonė mažiau nei per metus sustiprino pozicijas esamose Skandinavijos rinkose ir pradėjo darbuotis Prancūzijos bei Beniliukso rinkose, kur sėkmingai vysto pardavimus įspūdingais augimo tempais.

Marketingo žingsniai, kuriuos verta rinktis

UAB „Vilmers“ sėkmės kelią pristatys bendrovei nuo 2010 m. vadovaujantis direktorius Darius Sakalauskas, kurio suburto kolektyvožinios ir įgūdžiai leidžia kurti rinkos poreikius atitinkančius gaminius ir tinkamai aptarnauti skirtingų poreikių pardavimų rinkas.

 Darius Sakalauskas

Kavos pertrauka 15:30 - 15:45 

15:45 - 16:10 

 

Kaip tikslinę auditoriją paversti pirkėjais? Kas nulemia pirkėjo pasirinkimus prekybos centre?

Didėjant pirkėjų, mažmenininkų bei konkurentų spaudimui dažnesnėms akcijoms, didesnių nuolaidų taikymui – kokių priemonių gali imtis prekių ženklai vartotojų aktyvavimui? Kaip tikslinę auditoriją paversti pirkėjais? Kas nulemia pirkėjo pasirinkimus prekybos centre? Ar tikrai tradicinė rinkodara su 4P yra pasenęs štampas?

Greito vartojimo prekės: kas vyksta parduotuvių lentynose?

Gediminas Judzentas, „Agrowill Group“ rinkodaros vadovas. Ilgametė patirtis FMCG srityje: „Philip Morris“, „Kraft Foods“, „Alita“, „MV Group“


 

Gediminas Judzentas

16:10 - 16:50

Ko žmonės ateityje gali tikėtis iš gyvenimo būdo prekių ženklų? Kokie bus žmonių apsipirkimo įpročiai 2018 metais?

Remiantis statistika, 2015 m. žmogaus dėmesio trukmė vidutiniškai siekė aštuonias sekundes - tai mažiau nei geba auksinė žuvelė (ji sutelkia dėmesį devynias sekundes). Panašu, jog 2017 m. žmogaus dėmesio koncentracija  sutrumpės iki penkių sekundžių. Šis faktas taps didžiuliu iššūkiu prekės ženklams, sukeldamas grandininę reakciją informacijai, medijoms, paslaugoms ir prekybai. Kokie bus žmonių apsipirkimo įpročiai 2018 metais? Ko jie gali tikėtis iš gyvenimo būdo prekių ženklų? Ateities vartotojas turi keturis pagrindinius prioritetus ir profilius - kaip jais pasinaudoti , kad išsikovotumėte savo rinkos dalį 2018 metais?

Ateities vartotojas. Kas jis?

Victoria Diaz (Argentina), agentūros „Branding Tomorrow“ įkūrėja, mados ir gyvenimo būdo kūrybinių produktų strategijos kūrėja.


 

 Victoria Diaz

 

16:50 - 17:05

B-a.eu sėkmės atvejis

B-a.eu - plataus asortimento internetinė parduotuvė, Lietuvoje patenkanti į TOP5 lankomiausių internetinių parduotuvių sąrašą, kurią kiekvieną mėnesį aplanko daugiau nei 400.000 lankytojų iš įvairių internetinės reklamos kanalų. 2015 metų pradžioje b-a.eu pradėjo plėsti prekybinę veiklą į užsienio rinkas ir dabar srautas iš užsienio sudaro iki 15% visų svetainės lankytojų. Šiuo metu 10 darbuotojų valdo daugiau nei 300.000 prekių pavadinimų.

Marketingo žingsniai, kuriuos verta rinktis

B-a.eu plėtrą internetinėje erdvėje pristatys direktorius Darius Šilkus, turintis 20 metų patirties prekybos sektoriuje, 10 metų patirties elektroninės prekybos srityje. Darius taip pat yragrupinių pirkimų bendrovės Jungtinis Tiekimas valdybos narys, ELKOMA - elektroninės komercijos asociacijos valdybos narys, Šiaulių Saulės Rotary klubo prezidentas. 


 

Darius Šilkus

 

17:05 - 17:20

Pakruojo dvaro sėkmės atvejis

Pakruojo Dvaras (UAB „Pakruojo Parkai“) – didžiausias dvaras Lietuvoje, kuris teikia ne tik maitinimo, apgyvendinimo, patalpų nuomos paslaugas, bet ir suteikia galimybę susipažinti su XIX amžiaus tradicijomis ir jose trumpam pagyventi. 

Marketingo žingsniai, kuriuos verta rinktis

Prieš keletą metų sukurta „Gyvojo Muziejaus“ koncepcija padeda kurti ir palaikyti prekinį ženklą, tuo pačiu plečiant ir brandinant patį turinį. Apie nuoseklų ir tikslingą vardo kūrimą pasakos įmonės direktorius Giedrius Klimkevičius, kurio begalinis noras ir entuziazmas atgaivinti dvarų kultūrą jau neša rezultatus.  

Giedrius Klimkevičius

 

 

MŪSŲ DRAUGAI

 

 

APŽVALGA | DETALI PROGRAMA | APIE LIMA DAY | DALYVIO MOKESTIS

 

Registracijos laikas baigėsi