Komisijos nariai

 

 

Linas Šiautkulis

LiMA valdybos pirmininkas, „BPN LIETUVA" vadovas                                                                  

Daugiau nei 15 metų marketingo komunikacijoje, įkvėpti didžiausių Lietuvos įmonių ir tarptautinių prekių ženklų. Iki BPN, Linas vadovavo vienam didžiausių interneto media kanalų Baltijos šalyse Adnet media, stygavo komandą bei užtikrino įmonės lyderystę rinkoje. Taip pat Linas aktyviai dalyvauja edukacinėje marketingo veikloje, skaito pranešimus universitetuose ir konferencijose vartotojų elgsenos, skaitmeninės rinkodaros komunikacijos ir tendencijų temomis.

 

 

Raimonda Gudaitė

Metų CMO'20, marketingo profesionalė

 

Daugiau negu 10 metų dirba mažmeninės prekybos marketingo strategijos kūrime, marketingo komunikacijoje ir retail inovacijose, duomenų analitikoje, skaitmeniniame marketinge. 2016 - 2020 m. užėmė TOPO GRUPĖS rinkodaros vadovės pareigas. 2018 m. ir 2019 m. „Metų CMO" rinkimų komisijos buvo paskelbta tarp marketingo vadovų TOP 10, o 2020 m. išrinkta Metų marketingo vadove.

4.

Matas Pocius

LiMA valdybos narys, „NFQ Technologies" el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas

 

Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB NFQ TECHNOLOGIES el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Matas taip pat yra LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas bei dėsto LiMA DIGITAL kursuose.

 

 

Giedrius Juozapavičius

LiMA valdybos narys, verslininkas, „Rinkodaros guru“ autorius

 

Projekto skirto įmonių vadovams „Partnerystės įgyvendinant“ įkurėjas. Daugiau kaip 15 metų rinkodaros srityje.

 

Ornela Ramašauskaitė

LiMA valdybos narė, „Orkla Care" rinkodaros ir komunikacijos vadovė Baltijos šalims

 

Komunikacijos ir rinkodaros strategė, investavimo į meno kūrinius konsultantė. Vadovavo vienos iš didžiausių šalies organizacijų – Kauno technologijos universiteto – Korporatyvinių ryšių biurui (Rinkodaros, Ryšių su visuomene, Tarptautiškumo plėtros, Bendradarbiavimo vystymo, Kultūros ir renginių padaliniams). Šiuo metu dirba lyderiaujančios skandinavų koorporacijos UAB „Orkla Care" rinkodaros ir komunikacijos vadove Baltijos šalims, „Institute of Trends" steigėja, priklauso šalies įvaizdžio strateginei tarybai, yra Lietuvos atsakingo verslo (LAVA) asociacijos valdybos narė, aktyviai mentoriauja įvairiose programose.

 

Andrius Milinavičius

LiMA valdybos narys, „Baltic Sandbox" verslo plėtros vadovas

 

Marketingo ir komunikacijos profesionalas, turintis daugiau nei 12 metų patirties dirbant su įvairiais marketingo projektais. Andriaus patirtis apima darbą su televizija, skaitmeniniais, interneto bei visuomeniniais/masiniais renginiais. Jis yra prisidėjęs prie tokių konferencijų kaip LOGIN, „What‘s Next”. Šiandien Andrius plečia savo specializaciją ir konsultuoja įvairius blockchain projektus – jų viešinimo, marketingo bei turinio kūrimo klausimais. 

5.

Andrius Kontrimavičius

LiMA valdybos narys, „Mediapark" partneris

 

Verslininkas, skaitmeninės kūrybos agentūros Mediapark partneris. Yra sukaupęs patirties pastaruosius 8-nerius metus dirbdamas su žymiausiais Lietuvos ir pasauliniais prekiniais ženklais. Andrius yra įgijęs tarptautinės ekonomikos (VU EF) bakalauro ir MBA (Aberystwyth, UK) vadovo magistro laipsnius. Taip pat yra „Lithuanian Junior Achievement“ organizacijos valdybos narys, BNI ir „Toastmasters“ klubų narys. LiMA narys nuo 2013 metų pabaigos.

Laura Duksaitė – Iškauskienė

„Master Class Lietuva" vadovė


„Master Class Lietuva" vieni iš vadovų paieškos lyderių Lietuvoje. Per 10 veiklos metų įgyvendinta daugiau kaip 450 tiesioginės darbuotojų paieškos projektų paslaugų, gamybos, prekybos, finansų ir kituose sektoriuose.

 

 

 

Andrius Grigorjevas

Marketingo ekspertas, „Synthesis Consulting Group" partneris


Marketingo ekspertas, Synthesis Consulting Group partneris ir strategas, dirbantis su tarptautiniais strateginiais projektais ir padedantis organizacijoms stiprinti tarpfunkcinę kultūrą. Taip pat jis rengia inovacijų ir produktų vystymo dirbtuves, dėsto ISM universitete, veda produkto lyderystės kursus „Frontiers” produktų akademijoje. tendencijų projektus, mokymus ir dirbtuves.

 

Artūras Jonkus

Komunikacijos industrijos asociacijos tarybos pirmininkas, „Agency 1323" partneris

 

Daugiau nei 25 m. dirba korporatyvinės komunikacijos, viešųjų reikalų ir diplomatijos srityse. Vilniaus universiteto praktikos docentas, dėsto korporacinės komunikacijos valdymą Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete bei tarptautines derybas ISM vadybos ir ekonomikos universitete. Taip pat skaito pranešimus tarptautinėse komunikacijos konferencijose. Yra kelių tarptautinių startuolių įkūrėjas.

Dr. Lineta Ramonienė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė, LiMA marketingo kursų dėstytoja

 

Dr. Lineta Ramonienė užima docentės pareigas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Ji yra Magistrantūros Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė. Ji specializuojasi strateginio valdymo ir rinkodaros srityse ir daugiau kaip dvidešimt metų dėsto, kuria ir plėtoja verslo programas. Lineta taip pat aktyviai konsultuoja įmones strateginio valdymo ir rinkodaros srityse. Ji aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir skaitė pranešimus daugiau nei dešimt pasaulio šalių. 

  

 

Tomas Okmanas

Metų CEO'20, UAB „Tesonet" CEO ir vienas iš įkūrėjų

 

 

 

Aušra Bytautienė

Personalo valdymo profesionalų asociacijos direktorė