<

Atsiliepimai LiMA B

 

 

REGISTRACIJA | DIPLOMAS | TESTAS EGZAMINAI | ATSILIEPIMAI

 

Labai įdomios, vertingos, įkvepiančios paskaitos, naujausios žinios, nauji kolegos su skirtinga patirtimi. Na, ir nelengvi atsiskaitymai :) Nors ir turiu sukaupusi vertingos marketingo vadovo darbo patirties, tačiau po kursų jaučiuosi gerokai stipresnė, įgavusi daugiau įrankių, labiau matanti "big picture". Tai buvo labai gera investicija.

Monika Limbienė

Laisvai samdoma marketingo ir reklamos specialistė

Ką turi mokėti marketingo vadovas? Koks marketingo strategijos sudarymo procesas? Kokie modeliai tinkami, o kokie - ne? Su LiMA B radau daugelį atsakymų į savo nesibaigiančius klausimus. 

Andrius bruno Rimkūnas

UAB „Monimoto" CMO / strategijos.lt įkūrėjas

Gerus metus svarsčiau sertifikuotis LiMA B ar ne, ilgai dvejojau, ar rasiu laiko ir jėgų pasiekti pageidaujamą rezultatą. Džiaugiuosi, kad ryžausi, nes gautos koncentruotos žinios, įgyta patirtis ir nuostabūs bendramoksliai atpirko visas pastangas. Jei yra daugiau tokių dvejojančių kaip aš, siūlau surasti kelis vakarus per savaitę ir bent išklausyti  paskaitas. Be abejonės, tai tikrai yra viena iš geriausių investicijų į save. 

Asta Ulė

MB „Ulė" direktorė / rinkodaros ir pardavimų konsultantė

 

LiMA B kursai padeda pakelti savo turimas rinkodaros žinias į strateginį lygį, įsitikinti priimamų sprendimų teisingumu ir praplėsti akiratį. Mokymasis vyksta analizuojant realių įmonių atvejus, tad nesunku gautus įrankius ir įžvalgas iškart pritaikyti savo darbe.

 

Sigita Macanko

UAB „Baltimax" rinkodaros ir komunikacijos specialistė

  

Daugiau informacijos:

LiMA sertifikavimo vadovė

Veronika Davidovičienė

sertifikavimas@lima.lt

+370 635 11789