<

Artimiausi seminarai ir kiti renginiai

 

Seminaras su diskusija. Svarbiausias lyderio klausimas – kas man iš to?

Data: 2014 m. gegužės 27 d.

 

Svarbiausias lyderio klausimas – kas man iš to?

 

Turbūt puikiai pamenate, gal net mintinai mokate trumpą vaikišką dainelę „Du gaideliai“, bet ar pasakytumėte, kiek gi ten veikėjų? Nustebsite – net vienuolika! Kodėl jie svarbūs ir kaip susiję su mūsų darbine kasdienybe? Kodėl tampame „barbėmis-devyndarbėmis“ (ar „kenais-devyndarbiais“) ir ką su tuo daryti? Tai  ir dar daug daugiau sužinoti galėjo Šiauliuose antradienio pavakarę Linos Danienės seminare Svarbiausias lyderio klausimas – kas man iš to?“ apsilankę LIMA nariai.

 

Charizmatiškoji lektorė, programos „Svajonių dirbtuvės“ autorė, atvirai dalinosi savo asmenine karjeros istorija ir ateities planais, supažindino su Rogerio Hamiltono „Wealth Dynamics“ metodika, praktiniu žinių pritaikymu, siekiant asmeninių ir profesinių tikslų.

„Klaidinga yra tobulinti save ten, kur tau nesiseka. Sėkmės pasiekia tie žmonės, kurie supranta kokią vertę jie neša, tuomet jiems geriausiai sekasi, juos pastebi ir vertina. O jei tu darai viską, tu esi niekas“, įžvalgomis dalinosi Lina Danienė.

Kūrėjas ar kaupėjas, žvaigždė ar mechanikas, o gal globėjas – kuris esi tu, kokios tavo stipriosios savybes ir kaip elgtis, kad sukurtum didesnę vertę ir būtum laimingas – pranešėja „Wealth Dynamics“ metodikos pristatymu intrigavo seminaro dalyvius.

 

 Seminare kalbėta:

- Kodėl viskas prasideda nuo jūsų ir jūsų poreikių?
- Koks jūsų lyderystės ir bendravimo tipas?
- Kaip galite pritraukti žmones ir galimybes į savo gyvenimą?
- Kokių rolių turėtumėte imtis komandoje ir gyvenime, o kokių vengti?
- Kaip sėkmingai bendradarbiauti su skirtingais žmonėmis ir formuoti stiprias komandas?
- Kokių žinomų žmonių tipas toks pats kaip jūsų ir ko galite iš jų išmokti?

 

 Seminarą sudarė dvi dalys:

1. Pranešimas.

2. Neformali diskusija prie kavos.

                      

Apie pranešėją

Lina Danienė – programos „Svajonių dirbtuvės“ autorė ir lektorė. Pagal „Rogerio Hamiltono Wealth Dynamics“ metodiką parengta programa skirta ieškantiems profesinių iššūkių.

Pranešėja turi 15 metų vadybinę ir darbo su komanda patirtį, kurią įgijo dirbdama „Swedbank“, Kauno technologijos universitete ir Nacionalinėje moksleivių akademijoje, konsultuodama nevyriausybines organizacijas, startuolius, įvairių sričių vadovus ir specialistus. Viena iš iniciatyvos „Kam to reikia?!” įkūrėjų ir aistringa savanorystės ambasadorė.

L. Danienė dalyvavo įvairiuose lyderystės mokymuose Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir kitose šalyse, baigė ISM vadovų magistrantūrą. 2013 m. Entrepreneurs Institute Balio saloje baigusi 1 mėnesio trukmės verslo akseleratorių „ILAB“ su Rogeriu Hamiltonu ir kitais verslininkais iš Australijos, Pietų Afrikos Respublikos ir JAV, Lina Danienė pritaikė „Wealth Dynamics“ metodikos principus ir pati įkūrė savo mokymų verslą.

 

Daugiau apie Linos Danienės veiklą – www.linadaniene.lt